Сайлау комиссияларының құрамы Орал қаласының қалалық (аумақтық) сайлау комиссиясы



Дата24.04.2018
өлшемі302.19 Kb.
2011 жылғы 3 сәіурге Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы тағайындалуына байланысты және «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 2 тармақ 17 баб, 23 бабына сәйкес Орал қалалық (аумақтық) сайлау комиссиясы сайлау округінің учаскелерінің шекаралары мен сайлау комиссияларының құрамдарын хабарлайды

Сайлау комиссияларының құрамы
Орал қаласының қалалық (аумақтық) сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Д.Нүрпейісова көшесі12/1, «Газжобалау» ҒЗЖИ


Төрағасы – Абулхатин Ерболат Мұхамбетұлы

Төрағасының орынбасары – Төремұратова Жансүлу Менешқызы

Хатшысы – Зайнуллина Роза Онғарбайқызы

Комиссияның мүшелері: Бекқайыр Нурлан Мағазұллы, Насыров Рафаил Рафикұлы, Подольный Павел Петрович, Ғалиев Ерлан Ерсайнұлы
Орал қаласының № 454 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, М.Жұнисова көшесі 12,

№1 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Даулетқалиева Нүрлы Нигметқызы

Төрағасының орынбасары – Тлеушов Төлеген Халиоллаұлы

Хатшысы – Алипова Гульназ Туракбйұлы

Комиссия мүшелері: Бекматова Жағаным Наурызқызы, Мирзабаева Толқын Максотқызы, Закирова Шара Галимжанқызы, Жумагулова Маншук Жумабайқызы
Орал қаласының № 455 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, М.Жұнисова көшесі 12,

№1 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Кульбабаев Болат Рыскалиұлы

Төрағасының орынбасары – Бисенгалиева Гүльжан Байборийқызы

Хатшысы – Давлеткалиева Ақтоты Канаткалиқызы

Комиссия мүшелері: Тоқтарбаева Динара Тоқтарбеққызы,Бисингалиев Владимир Бектимирұлы, Дасаева Гульнара Миндгалиқызы, Мендешова Жансая Маратқызы
Орал қаласының № 456 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Ғ. Қараш көшесі 12,

Батыс Қазақстан инженерлік-гуманитарлық институті
Төрағасы – Жұмакаева Баян Сабырқызы

Төрағасының орынбасары – Бегилов Талғат Заурович

Хатшысы – Саматова Жанар Мендигерейқызы

Комиссия мүшелері: Тоғашева Дина Сагындыққызы, Жолымбетова Назира Аккобанқызы,Кузнецова Анастасия Ермеккалиқызы, Кабасова Лунара Алексеевна
Орал қаласының № 457 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, А.Карев көшесі 24,

№6 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Мозжухин Александр Михайлович

Төрағасының орынбасары – Арстанбаева Айнагүль Өтегалиұлы

Хатшысы – Хлыстова Ольга Ивановна

Комиссия мүшелері: Борзикова Татьяна Вальеревна, Куприенко Елена Владимировна, Чумакова Татьяна Павловна, Румянцев Алексей Владимирович

Орал қаласының № 458 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Мұхит көшесі 2а

№43 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Бигазиева Райхан Махсотқызы

Төрағасының орынбасары – Акбулатова Гүльжиян Насипкалқызы

Хатшысы – Кошкарова Жупар Абдулқызы

Комиссия мүшелері: Ергалиева Умит Ильясқызы, Убишев Ибрай Куанышбайұлы,

Орынбаев Жаскайрат Адилгерейұлы, Куанышкереев Тлек Адилгерейұлы


Орал қаласының № 459 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Достық-Дружба даңғылы 173, Ж.Досмұхамедов атындағы Орал педагогикалық колледжі


Төрағасы – Хамзин Нұрлан Амангельдийұлы

Төрағасының орынбасары – – Фолимонова Ирина Александровна

Хатшысы – Кабенова Лаура Маратқызы

Комиссия мүшелері: Утегалиев Нүрлыбек Закарияұлы, Сарипова Маншук, Ахметова Замзагул Ермекқызы, Газизов Сайран Тлемисұлы
Орал қаласының № 460 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Д.Нүрпейісова көшесі 17,

А.Н. Островский атындағы Орал драма театрі
Төрағасы - Теміргалиев Ерик Жылқыбайұлы

Төрағасының орынбасары – Ихсанова Софья Зейнуллақызы

Хатшысы – Чигирёва Ляззат Жангалиқызы

Комиссия мүшелері: Атауова Гульнар Канатқызы, Мусагалиев Артур Васильевич,Ниетов Бакытбек Серикұлы, Игисенов Жаркынгелды Есенгелдіұлы
Орал қаласының № 461 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Ж.Молдағалиев көшесі 35/1,

№ 40 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Темірхан Ләззат Қойбағарқызы

Төрағасының орынбасары – Ғумаров Нурлан Мунирұлы

Хатшысы – Ғабдулова Несипгүл Серикқызы

Комиссия мүшелері: Кенжалиева Гүльмира Максотқызы, Орынбасарова Эльмира Орынбасарқызы, Айтлесова Актоты Кенесқызы, Темірболат Руслан Тапиұлы
Орал қаласының № 462 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Сарайшық көшесі 27/1,

ЖШС «Аншлаг» Мәдениет сарайы
Төрағасы – Свешникова Ираида Викторовна

Төрағасының орынбасары – Чушкина Анна Александровна

Хатшысы – Қиматова Гүлсим Талапқызы

Комиссия мүшелері: Мухин Олег Геннадьевич, Терешенкова Нина Русланқызы, Сәрсембиев Эльдар Амангельдийұлы, Шарипова Эльмира Хайдарқызы
Орал қаласының № 463 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Т.Масин көшесі 37/4

№3 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Юшина Любовь Юрьевна

Төрағасының орынбасары – Кабиева Жавльхан Григорьевна

Хатшысы – Имангалиева Сара Тынышқалиқызы

Комиссия мүшелері: Каменская Светлана Львовна, Сидорова Людмила Александровна, Колбанова Надежда Федотовна, Чушкина Екатерина Николаевна
Орал қаласының № 464 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Т.Масин көшесі 48, Газ, мұнай және салалық технологиялар колледжі


Төрағасы – Айжарихов Ақлбай Мендиғалиұлы

Төрағасының орынбасары – Бақтығулов Данияр Темирбулатұлы

Хатшысы – Ғумарова Майра Булатқызы

Комиссия мүшелері: Есенов Бейбит Ихсанұлы, Маликова Салтанат Какимқызы, Мишкова Валентина Александровна, Шаталова Галина Григорьевна
Орал қаласының № 465 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Мұхит көшесі 55, «Жайық пресс» ЖШС


Төрағасы – Нугманов Маргулан Муканұлы

Төрағасының орынбасары – Сошко Людмила Петровна

Хатшысы – Хусаинова Джамиля Хамитқызы

Комиссия мүшелері: Клименко Зоя Георгиевна , Сагитова Мария Итбайқызы, Умбетиярова Гүлсим Магауқызы, Ахбалина Рахима Оспанқызы
Орал қаласының № 466 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, А.Құсаинов көшесі 38,

Құрманғазы атындағы саз колледжі
Төрағасы – Ержанов Махамбет Ержанұлы

Төрағасының орынбасары – Бауыржанулы Аслан

Хатшысы – Кужекешова Майра Жексенқызы

Комиссия мүшелері: Тулешова Аэлита Климовна, Кажимова Нұрайна Шайзадийқызы, Таскалиев Ашим Ханийұлы, Есеркепова Дилара Буркутқызы
Орал қаласының № 467 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, М.Ықсанов көшесі 71

№1 балалар саз мектебі
Төрағасы – Құрақ Мұхит Ғұмарұлы

Төрағасының орынбасары – Харчева Тамара Александровна

Хатшысы – Тукина Гүльфарс Еслямгазийқызы

Комиссия мүшелері: Ескендирова Сара Кабибуллақызы, Байдильдинова Айнаш Есенжанқызы, Лукьянов Владимир Николаевич, Махатов Асет Ухакбайқызы
Орал қаласының № 468 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, М.Ықсанов көшесі 75

№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – - Ахмедьярова Мария Кабенқызы

Төрағасының орынбасары – - Елистратова Ольга Эдуардовна

Хатшысы – Тасеменова Гүльмира Сырымқызы

Комиссия мүшелері: Краснов Дмитрий Евгеньевич, Искакова Галина Касангалиқызы, Нурова Айгүль Мырзабайқызы, Родионова Зинаида Алексеевна
Орал қаласының № 469 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, М.Ықсанов көшесі 111

№ 7 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Мясников Александр Георгиевич

Төрағасының орынбасары – Ильченко Марина Ивановна

Хатшысы – Савченко Валентина Григорьевна

Комиссия мүшелері: Баймухамбетова Динара Ислямгалиқызы, Амертаева Индира Сапарқызы, Жумагалиева Меркурий Насипкалиқызы, Кекина Галина Васильевна
Орал қаласының № 470 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, А.Айтиев көшесі 100,

Жоғарғы спорттық шеберлігі облыстық мектеп
Төрағасы – Салиев Абай Абжайұлы

Төрағасының орынбасары – Федорченко Павел Петрович

Хатшысы – Хайруллина Зауре Уахасқызы

Комиссия мүшелері: Байбулсинов Ернар Темиргалиұлы, Ойлыбаева Рита Аманжолқызы, Карабалин Абиль Тлепұлы, Щелокова Елена Юрьевна
Орал қаласының № 471 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Евразия даңғылы 31

№ 27 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Сафиуллин Серик Наженұлы

Төрағасының орынбасары – Мусагалиева Эльмира Баяшқызы

Хатшысы – Тауова Жансая Абылайқызы

Комиссия мүшелері: Сельбаев Халел Жәрдемұлы, Бурабаев Сырым Кикбайұлы, Акмуханов Абзал Утеулиұлы, Мурадимова Алмагуль Шатланқызы
Орал қаласының № 472 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Достық-Дружба даңғылы 218,

Орал қаржы-экономикалық колледжі
Төрағасы – Танатова Нуриля Кенесқызы

Төрағасының орынбасары – Бекесова Венера Бурханқызы

Хатшысы – Зинекешева Динара Куангалиқызы

Комиссия мүшелері: Дрянина Александра Ипатьевна, Эгамбердиева Екатерина Николаевна, Жаркеева Сауле Жадигерқызы, Низовцева Ирина Юрьевна
Орал қаласының № 473 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Алмазов көшесі 65

№ 17 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Шадеева Умит Ельжанқызы

Төрағасының орынбасары – Володин Александр Николаевич

Хатшысы – Логашкина Наталья Федоровна

Комиссия мүшелері: : Каражанова Гүльжауар Жумабайқызы, Мусина Салтанат Нұрбекқызы, Азовская Марина Владимировна, Османова Омонульсен Капенқызы
Орал қаласының № 474 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Алмазов көшесі 67

№ 19 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Жумагалиева Алтын Гиниятқызы

Төрағасының орынбасары – Габдулкалиева Жанат Ғалымжанқызы

Хатшысы – Арыстанова Шынаргул Үмбеткалиқызы

Комиссия мүшелері: Жумабаева Эльвира Сансызбайқызы, Ақкереева Батима Ислатқызы, Ержанова Менсулу Гумарқызы, Жайхатова Әдемі Жұбанқызы
Орал қаласының № 475 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Құрманғазы көшесі 156,

№ 3 жасөспірімдер және балалар спорт мектебі
Төрағасы – Дисонов Нұрлан Максутұлы

Төрағасының орынбасары – Вдовина Галина Борисовна

Хатшысы – Землянушин Николай Владимирович

Комиссия мүшелері: Дмитриев Сергей Викторович, Жангалиев Мейербек Сапаргалиұлы, Кенжегалиева Алма Мустахқызы, Рахметова Ақгүл Жәрдемқызы
Орал қаласының № 476 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Евразия даңғылы 87

№ 36 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Елеуова Нуржихан Закариякызы

Төрағасының орынбасары – Шакен Құсайын Тұрсынұлы

Хатшысы – Аманова Роза Орынбасарқызы

Комиссия мүшелері: Жайманова Зейнел Ешмуратқызы, Бисекенова Индира Бекбулатқызы, Кулгалиев Ерболат Берикболұлы, Хайруллина Бибигул Сакипқызы
Орал қаласының № 477 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Г.Жуков көшесі 17,

№ 35 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Черыкаев Леонид Георгиевич

Төрағасының орынбасары – Селезнева Лариса Афанасьевна

Хатшысы – Суравикина Наталья Геннадьевна

Комиссия мүшелері: Латанова Майя Сергеевна, Мананникова Анастасия Александровна, Нұргалиева Роза Мендыгерейқызы, Еслямова Шолпан Канатқызы
Орал қаласының № 478 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, М.Маметова көшесі 81,

Қазақстандық ақпараттық технологиялар және басқару институты.
Төрағасы – Стамкулова Марьям Гумарқызы

Төрағасының орынбасары – Сулейменов Бейбут Хамитұлы

Хатшысы – Мурзагалиева Айнагүль Зайнуллақызы

Комиссия мүшелері: Даулетова Гүльмира Айдашқызы, Джаненова Раиса Оразқызы, Арыстангалиева Акрыс Ергенқызы, Салманова Акнұр Мырзабекқызы
Орал қаласының № 479 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, В.Чапаев алаңы 1,

«Қазақстан темір жолы» ҰК ЖАҚ Орал филиалы
Төрағасы – Полещук Елена Ивановна

Төрағасының орынбасары – Тулеуова Жеміс Камидуллақызы

Хатшысы – Кашкинбаева Турснай Кайрбайқызы

Комиссия мүшелері: Бизянова Светлана Сергеевна, Бигалиева Светлана Ғалимжанқызы, Сулейменова Райхан Исабекқызы, Медресова Айнаш
Орал қаласының № 480 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Ә.Молдағұлова көшесі 22,

Мемлекеттік жерге орналастыру ғылыми-өндірістік орталығының Батыс Қазақстан еншелес кәсіпорны
Төрағасы – Жаймұқанов Казихан Кажтайұлы

Төрағасының орынбасары – Голубева Наталья Николаевна

Хатшысы – Төкестай Ербол Көшербайұлы

Комиссия мүшелері: Давлетбаев Руслан Маратұлы, Жатпешова Жадра Жаксылыкқызы, Конусов Асылбек Заругерейұлы, Ахметов Чингис Талгатұлы
Орал қаласының № 481 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Жезқазған көшесі 1,

№ 25 жалпы орта білім беретін мектеп
ТөрағасыБелякова Любовь Васильевна

Төрағасының орынбасары – Койшибаева Гульсара Камелқызы

Хатшысы – Альмуканова Светлана Айткалиқызы

Комиссия мүшелері: Чистоблинникова Наталья Герасимовна, Куркина Мария Николаевна, Рыхлова Валентина Александровна, Бычкова Любовь Юрьевна
Орал қаласының № 482 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Евразия даңғылы238

№ 4 кәсіптік мектеп
Төрағасы – Крыкбаев Канат Жайыкұлы

Төрағасының орынбасары – Щербаков Василий Иванович

Хатшысы – Мухамбеткалиева Гүльайша Аскарқызы

Комиссия мүшелері: Сухарева Антонина Анатольевна, Горлов Михаил Павлович, Арстанбаева Айнагүль Утегалиқызы, Шитенова Савиля Умербекқызы
Орал қаласының № 483 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Ю.Гагарин көшесі 3

№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Аймурзина Жанаргуль Тулегенқызы

Төрағасының орынбасары – Тауасова Алмагул Махсотқызы

Хатшысы – Аскарова Гүлайым Жангабилқызы

Комиссия мүшелері: Мурзагалиев Дамир Елемисұлы, Сарсенбаева Сауле Чапайқызы, Есбулатов Мухтар Жоламанұлы, Исмагулова Эльмира Уразқызы
Орал қаласының № 484 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Алма-атинская көшесі 109/2

№ 31 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Хаиров Аманжол Нурсаинұлы

Төрағасының орынбасары – Мурзахметова Адима Хамидуллақызы

Хатшысы – Рахметова Венера Вячеславовна

Комиссия мүшелері: Бекмамбетова Надежда Еламанқызы, Никифоров Александр Иванович, Кажгалиева Алия Самарханқызы, Беркалиева Гүльмира Зайдуллақызы
Орал қаласының № 485 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, С. Датов көшесі 13/1,

«Отделстрой» ӨК
Төрағасы – Дынникова Инна Александровна

Төрағасының орынбасары – Гохгальтер Антонина Дмитриевна

Хатшысы – Бишаева Елена Игнатовна

Комиссия мүшелері: Божанова Ольга Николаевна, Коровенькова Ольга Васильевна, Тасбулатова Жанилсин Куспанқызы, Силантьев Андрей Петрович
Орал қаласының № 486 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Демократическая көшесі 1/2 ,

«Жайық Жарығы» ЖШС
Төрағасы – Мұхамбеткалиев Тлек Шалгезұлы

Төрағасының орынбасары – Айтбаева Гүльнара Жекенқызы

Хатшысы – Елкина Елена Нургалейқызы

Комиссия мүшелері: Избасарова Жанар Жасталапқызы, Сарабаева Роза Бакытжанқызы, Давлетова Жума-Бике Мурзагерейқызы, Бахытова Анар Темірбекқызы
Орал қаласының № 487 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Жданов көшесі 48

№ 32 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Вовченко Владимир Васильевич

Төрағасының орынбасары – Манько Галина Ивановна

Хатшысы – Костакова Татьяна Михайловна

Комиссия мүшелері: Мельниченко Светлана Евгеньевна, Кусаинова Маруа Ғайнуллийкызы, Тукпанова Айгүль Губашқызы, Швейкина Татьяна Владимировна
Орал қаласының № 488 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Ю Гагарина көшесі 105/3,

Жастар шығармашылығы орталығы
Төрағасы – Тасбулатов Нұржан Кадыржанұлы

Төрағасының орынбасары – Айтжанов Жасмарат Шапикұлы

Хатшысы – Мусакулова Антонида Кауйсқызы

Комиссия мүшелері: Жазыкбаева Жанылсын Махамбеткызы, Сабырбаева Нұргүль Самигуллақызы, Аристанова Аяулым Махсутқызы, Ныкбаева Асель Жумагерейқызы
Орал қаласының № 489 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Шыңғырлау көшесі 7,

№ 2 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Турегалиева Алима Зулпухарқызы

Төрағасының орынбасары – Бикбау Хамида Сафейқызы

Хатшысы – Пинюгина Любовь Николаевна

Комиссия мүшелері: Туракбаева Науат Казбекқызы, Калинин Владимир Сергеевич, Султанов Мусатай Абилұлы, Зайнуллин Габбас Жасуланұлы
Орал қаласының № 490 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, А. Иманов көшесі 39,

№12 Кәсіптік лицей
Төрағасы – Нұрпейсов Нұрболат Бахтыбайұлы

Төрағасының орынбасары – Жумагереев Сагинбек Мендибайұлы

Хатшысы – Таубаева Гульмира Рашетқызы

Комиссия мүшелері: Жалтанов Жарас Назарбекқызы, Конутенко Людмила Александровна, Молданияз Арайлым Аккайрқызы, Лукпанова Жанар Баймуратқызы
Орал қаласының № 491 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Ю. Гагарина көшесі 153

№13 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Раисов Науырзбай Сергалиұлы

Төрағасының орынбасары – Казаков Владимир Алексеевич

Хатшысы – Жұмағамбетова Гулсара Кенжеғалқызы

Комиссия мүшелері: : Даулетова Алмагуль Ғадилқызы, Сорокина Татьяна Геннадьевна, Черненко Любовь Николаевна, Жалмурзина Жеміс Оразақызы
Орал қаласының № 492 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, М.Есламғалиұлы көшесі, 15

№26 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Нұрмашева Екатерина Ботанқызы

Төрағасының орынбасары – Ахметова Арайлым Едильбайқызы

Хатшысы – Филиппова Антонина Алексеевна

Комиссия мүшелері: Кульжанова Асель Кайрлықызы, Вершинин Алексей Станиславович, Демченко Анатолий Иванович, Еремейчева Нина Александровна
Орал қаласының № 493 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Карбышева көшесі 60

Жастар мәдениет сарайы
Төрағасы – Ахметова Кенжегуль Мендибайқызы

Төрағасының орынбасары – Кикбаева Раиса Бисембайқызы

Хатшысы – Қайрғалиева Сандуғаш Серікқызы

Комиссия мүшелері: Беғалиева Жанылсын Шмитқызы, Ясенко Антонина Николаевна, Кудряшова Елена Васильевна, Қанатова Айнур Сәрсенбайқызы
Орал қаласының № 494 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Көкшетау көшесі 1/6

№4 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Шарафутдинов Зулхожа Гайнеденұлы

Төрағасының орынбасары – Габдушева Айслу Мұратқызы

Хатшысы – Қайрғалиева Бибинур Тлеуғалиқызы

Комиссия мүшелері: Аманшина Гүльнара Бөкесқызы, Өмірзаков Сатжан Кеңесұлы, Сүлейменова Гүльбаршын Мизамқызы, Фадина Вера Евгеньевна
Орал қаласының № 495 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Көкшетау көшесі 25

№39 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Протасов Виктор Алексеевич

Төрағасының орынбасары – Сапарова Рая Утепқызы

Хатшысы – Кулиева Галина Борисовна

Комиссия мүшелері: Сарсенғалиева Айман Жұмагельдіқызы, Мороз Наталья Вячеславовна, Вавилина Ольга Ивановна, Митрофанова Валентина Николаевна
Орал қаласының № 496 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Сады көшесі 28

Қарттар мен мүгедектерге арналған Орал медициналық-әлеуметтік мекемесі
Төрағасы – Дәулетов Арман Оразгалұлы

Төрағасының орынбасары – Олейникова Татьяна Владимировна

Хатшысы – Жұмашева Нұргүль Какимқызы

Комиссия мүшелері: Жұрмағанбет Асель Русланқызы, Кучкина Ирина Александровна, Қарабасов Малік Серікұлы, Есетова Сайра Есенжанқызы
Орал қаласының № 497 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Әбілхайыр хан даңғылы 6

«Уральскдорстрой» ААҚ
Төрағасы – Лисицын Игорь Борисович

Төрағасының орынбасары – Цыбырна Никита Викторович

Хатшысы – Мусинова Дина Қайреденқызы

Комиссия мүшелері: Мухарымова Ирина Павловна, Стеблий Лилия Николаевна, Андриянова Галина Вячеславовна, Кажмүханова Айгерім Сағындыққызы
Орал қаласының № 498 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Чуйков көшесі 63

№16 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Каренских Василий Алексеевич

Төрағасының орынбасары – Рябов Сергей Юрьевич

Хатшысы – Кузнецова Ирина Михайловна

Комиссия мүшелері: Шинғазиева Замзагуль Артықбайқызы, Жұмадиярова Муқлиса Боршевна, Васильева Нина Алексеевна, Ахметқалиева Алмагүл Набижанқызы
Орал қаласының № 499 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Әбілхайыр хан даңғылы 6

Әскери-техникалық мектеп
Төрағасы – Ермеков Оразалы Жолдығалиұлы

Төрағасының орынбасары – Халелов Сайын Әлімжанұлы

Хатшысы – Сариева Қалампыр Жұмашқызы

Комиссия мүшелері: Кожевников Василий Александрович, Серебрякова Елена Борисовна, Павлихин Валерий Александрович, Атауов Ғабдолла Құспанұлы
Орал қаласының № 500 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Полевая көшесі 1

«Нуржанар» АҚ
Төрағасы – Машанов Жасұлан Жүлекенұлы

Төрағасының орынбасарыҒалиева Тәрбия Аманғалиқызы

Хатшысы – Бахирев Владимир Анатольевич

Комиссия мүшелері: Дякивнич Людмила Васильевна, Ұалиахметов Қуаныш Тегісұлы, Абрамичева Галина Александровна, Иманғалиева Раушангү(л Әділғалиқызы
Орал қаласының № 501 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Е. Орақбаева көшесі 37

№23 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Веденко Татьяна Николаевна

Төрағасының орынбасары – Ахметсафина Альфия Кареновна

Хатшысы – Өтешова Рая Уразғалиқызы

Комиссия мүшелері: Матов Нұрлан Аманғалиұлы, Шеломанова Ольга Николаевна, Шинтяпина Марина Викторовна, Булюкбасова Ақкүміс Боранбайқызы
Орал қаласының № 502 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, 4 шағынаудан

№15 мектеп интернат
Төрағасы – Абдрахманов Бауыржан Байғалиұлы

Төрағасының орынбасары – Байрова Гүльмира Сужугаетовна

Хатшысы – Хаменова Айгүль Амангельдиевна

Комиссия мүшелері: Кустубаева Салтанат Серікқызы, Рахымберлиева Райса Хамидуллақызы, Кравченко Галина Геннадьевна, Қожан Алма Заиткызы

Орал қаласының № 503 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, «Строитель» шағынауданы, 8/1,

№5 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Батишева Зауре Давлетқызы

Төрағасының орынбасары – Демеуова Хамида Айдынғалиқызы

Хатшысы – Букаева Бибигуль Салыққызы

Комиссия мүшелері: Рысқалиева Нұрсулу Абуқызы, Сұлименова Қамажай Құспасқызы, Бекежанқызы Балқия, Аиғараева Дәметкен Сейлханқызы
Орал қаласының № 504 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, «Строитель» шағынауданы 8,

№9 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Абулқаирова Айгуль Құспанқызы

Төрағасының орынбасары – Тлеулиева Нұрсипат Сағындыкқызы

Хатшысы – Каримова Гүльмира Тлекқабыпқызы

Комиссия мүшелері: Бакиева Мира Сағидоллақызы, Голубова Людмила Леонтьевна, Канцева Галина Владимировна, Тажаяқова Айнур Есенгельдіқызы
Орал қаласының № 505 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Циолковского көшесі 2

№2 кәсіптік лицей
Төрағасы – Айтмағамбетова Танзиля Саматқызы

Төрағасының орынбасары – Дәвлетова Ғалия Мәдиқызы

Хатшысы – Салекеев Айбек Ерболұлы

Комиссия мүшелері: Жұмағазиев Жасталап Амангельдиұлы, Бишаев Зауир Исламович, Еспулова Ақмарал Ержанқызы, Далабаева Альфия Мүтиголлақызы
Орал қаласының № 506 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, «Солтістік–Шығыс» шағынауданы

№34 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Батыров Жұмагельды Қалымұлы

Төрағасының орынбасары – Төлегенова Аягоз Семғалиқызы

Хатшысы – Сатанғалиева Гүлнар Аққалиқызы

Комиссия мүшелері: Анесова Жанылхан Мұсақызы, Нұрманова Нұрсулу Бахтыгерейқызы, Мұрзағалиева Гүлмира Шуғайқызы, Шамуратова Жанна Қалиоллақызы


Орал қаласының № 507 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, 4 шағынауданы 15/1

№41 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Ыхсанова Валиса Қүжатқызы

Төрағасының орынбасары – Сакиева Танзиля Масалимқызы

Хатшысы – Жалмуханов Жоламан

Комиссия мүшелері: Тлешева Жумагул Каратайқызы, Насибуллинов Ербол Насибуллақызы, Гатауллина Анастасия Даниловна, Сагынбаева Жанар Сагинтайқызы
Орал қаласының № 508 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, 4 шағынауданы 22

№24 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Ермегалиева Гүльжан Гүбайдуллақызы

Төрағасының орынбасары – Каримов Куанш Хакимұлы

Хатшысы – Тлешева Жумагул Каратайқызы

Комиссия мүшелері: Чубарь Татьяна Георгиевна, Курманбаева Арнагүль Максутқызы, Молдашева Алия Молдашқызы, Капышева Сара Калиуллақызы
Орал қаласының № 509 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Д. Конаев шағынауданы 13

№28 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Болдырев Вадим Юрьевич

Төрағасының орынбасары – Кужагалиева Күралай Тлеутайқызы

Хатшысы – Гроздова Ирина Ивановна

Комиссия мүшелері: Дюсегалиева Алия Бакитжанқызы, Шагиев Сагитт Ибрайұлы, Қадыргалиева Елизавета Муканқызы, Бабанова Айман Алтынбекқызы
Орал қаласының № 510 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Женис шағынауданы 5

«Жайык самалы» жузу бассейні
Төрағасы – Кайрман Ерлан Жанатұлы

Төрағасының орынбасары – Дюсенов Есирпек Темиргалиұлы

Хатшысы – Ибрашева Улбылсын Сарниязқызы

Комиссия мүшелері: Хамина Наталья Владимировна, Елесова Райгүл Нуғманқызы, Исмагулова Аягоз Мажекенқызы, Салахитденова Алия Джагипарқызы
Орал қаласының № 511 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Д. Конаев шағынауданы 54

№44 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Темірханова Ақжаркын Мутиголлақызы

Төрағасының орынбасары – Кабанова Гүльсим Жантурқызы

Хатшысы – Холомова Индира Оспанқызы

Комиссия мүшелері: Сисенова Айгул Серіккалиқызы, Абулгазиева Гулзира Бахтыгалиқызы, Искакова Венера Амангелдиқызы, Айдыналиева Эльвира Муратқызы
Орал қаласының № 512 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, «Құрылысшы» шағынауданы 21/1

Қазақ-түрік мамандырылған мектеп-лицейі
Төрағасы – Кенжеалиева Ботагөз Сагындыкқызы

Төрағасының орынбасары – Бақытжанова Асем Самиғоллақызы

Хатшысы – Жайманова Камила Бактыкайрқызы

Комиссия мүшелері: Зеинешева Мариятта Алимжанқызы, Сагитова Гүльфайруз Болатқызы, Сагиндыкова Анаргүль Галиаскарқызы, Алышев Бауржан Сагынұлы
Орал қаласының № 513 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, «Көктем» шағынауданы

№10 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Измуханбетова Софья Салахиденқызы

Төрағасының орынбасары – Дуйсенгалиева Кулан Аяпбергенқызы

Хатшысы – Бисеналиева Анар Измуханқызы

Комиссия мүшелері: Кенжебаев Мадии Закарияұлы, Теміргалиев Талгат Ахатұлы, Наурызалиева Жаннат Саматұлы, Мендыгалиева Сандугаш Нұрлыбайұлы
Орал қаласының №514 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Зачаганск ауылы «Көктем» шағын аудан,

№10 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Байтенова Бағира Бақышқызы

Төрағасының орынбасары – Мусина Шынзада

Хатшысы – Рахмешова Ақслу Бакытжанқызы

Комиссия мүшелері: Есентеміров Тілеген Наурызбайұлы, Рысмағамбетова Лаура Габдырахимқызы, Сарсенғалиева Шолпан Жәрдемқызы, Абишева Алина Муратқызы
Орал қаласының № 515 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Желаево

№14 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Давлетов Талгат Рахимұлы

Төрағасының орынбасары – Биссалиева Үлболсын Ситкерейқызы

Хатшысы – Даумова Фарида Хамидуллақызы

Комиссия мүшелері: Симгалиева Рухия Аскарқызы, Ниғметова Роза Мустажапқызы, Тлепов Амангельды Ермекұлы, Сагнаева Айжан Карасайқызы
Орал қаласының № 516 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі 12

№12 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Арыстангалиева Клара Алибекқызы

Төрағасының орынбасары – Перова Алёна Николаевна

Хатшысы – Нағиметова Айман Ермекқызы

Комиссия мүшелері: Мергалиева Гүльсум Алтынбекқызы, Джунисова Данагүль Нұрайдарқызы, Кусайнов Азамат Болатұлы , Байгуатова Лаура Болатқызы
Орал қаласының № 517 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі 12

№12 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Шатаев Елдос Каримоллаұлы

Төрағасының орынбасары – Кокшарова Ирина Ивановна

Хатшысы – Раманова Алтынай Абибуллақызы

Комиссия мүшелері: Кременчук Альбина Васильевна, Умбетова Алтынай Жангирқызы, Яценко Валентина Николаевна, Кадралиева Сәуле Николаевна
Орал қаласының №518 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Кумыска ауылы,

Ауданаралық туберкулезге қарсы «Орал» ауруханасы
Төрағасы – Махметова Бибігүл Ғаділшеқызы

Төрағасының орынбасары – Мухамбеткалиев Жаслан

Хатшысы – Қайсағалиева Маруся Ермекқалиқызы

Комиссия мүшелері: Мералиева Айгүл Майданқызы, Ибрашева Үміт Кенжеқызы, Қалекенова Дариға Айбатырқызы, Негметов Есболат Рамазанұлы
Орал қаласының №519 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Ветелки ауылы, №29 негізгі білім беретін мектеп


Төрағасы – Карагужиев Балагаз Кажғалиұлы

Төрағасының орынбасары – Сельбаева Марьям Бисембайқызы

Хатшысы – Алабасова Гуляим Қыдырашқызы

Комиссия мүшелері: Иржигитова Алмагүль Қайрлықызы, Қарагужиева Биғайша Қасымқызы, Құрмашева Жұмазия Жұматайқызы, Тапалова Мұғалима Қартбайқызы
Орал қаласының № 520 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Саратовская көшесі 28

№20 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Хусаинова Халида Халимқызы

Төрағасының орынбасары – Дошимова Бибігүль Ахметқызы

Хатшысы – Галиева Сандугаш Елеуқызы

Комиссия мүшелері: Свинухова Анна Вячеславна, Койбагарова Мунира Төлеугалиқызы, Галиева Руслан Максутқызы, Умиралиев Ерлан Ергенұлы
Орал қаласының № 521 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Жәңгір хан көшесі 51

№ 5 Кітапхана
Төрағасы – Өтебалиев Луқпан Батырұлы

Төрағасының орынбасары – Беккаирова Жаннат Жолгалиқызы

Хатшысы – Хамитова Асель Хамидулақызы

Комиссия мүшелері: Исенгазиева Куляш Хусаинқызы, Ажибаева Айана Нұрланқызы, Тургалиева Венера Маратқызы, Уразова Лилия Маратқызы
Орал қаласының № 522 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, 2-линейная көшесі

№ 30 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Имашева Мерует Ғабдукенқызы

Төрағасының орынбасары – Сенгалиева Галлия Абдешқызы

Хатшысы – Амангалиева Гүлжазира Тилегенқызы

Комиссия мүшелері: Рахимжанов Толыбай Сапарұлы, Дауешова Сындар Муратқызы, Харесова Эльмира Хамидуллақызы , Бисенгалиева Гульшат Акилбекқызы
Орал қаласының №523 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Зачаганск кенті, Жәңгір хан көшесі 51,

Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлы-техникалық университет
Төрағасы – Бекжанов Акедил Калиұлы

Төрағасының орынбасары – Сармалаев Сабыргали

Хатшысы – Қасенова Айгүл Сақыпкерейқызы

Комиссия мүшелері: Сұлтанғалиева Аида Райымқызы, Аймұқашева Жания Қаражанқызы, Салмурдина Лариса Владимировна, Айшаков Еділ Маликұлы
Орал қаласының №524 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Меловые горки кенті,

№18 негізгі білім беретін мектеп
Төрағасы – Ғабдуалиев Бекболат Бақытұлы

Төрағасының орынбасары – Каравайченко Ольга Ивановна

Хатшысы –Зверева Надежда Михайловна

Комиссия мүшелері: Күнтеева Райхан Есімқызы, Мұхамбетжанова Гүлназ Қамбарқызы, Сатыбалдиева айгүл Тойбазарқызы, Ғайса Айгүл Батырғалиқызы
Орал қаласының №525 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Круглоозерное кенті,

Круглоозерное жалпы орта білім беретін мектебі
Төрағасы – Кабакова Мария Орынғалиқызы

Төрағасының орынбасары – Кариева Гүлмира Жетпісқалиқызы

Хатшысы – Сюнтеева Баянсұлу Сакқызы

Комиссия мүшелері: Кубашева Тоты Жакейқызы, Кимбаева Рауза Байбулатқызы, Меңдіғалиева Күнсұлу Үмбетқызы. Кайыкпаева Ләззат Амандыкқызы
Орал қаласының №526 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Серебряково кенті,

Серебряково жалпы орта білім беретін мектебі
Төрағасы – Жаналиева Гүлнара Мақсотқызы

Төрағасының орынбасары – Дусмагулова Жанна Анварбекқызы

Хатшысы – Дусмагулова Баян Оракқызы

Комиссия мүшелері: Бекболатова Нұргүл Уаповна, Калиева Гүльнара Амангельдықызы, Кисметова Анаргүл Лабибовна, Даупаев Куандық Оразалыұлы
Орал қаласының № 527 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Савичева көшесі 85,

«Облыстық аурухана» МКҚК
Төрағасы – Жаксыгалиев Куттымурат Кдыргалиұлы

Төрағасының орынбасары – Умаров Козыкеш Касымұлы

Хатшысы – Дюсенова Жеміс

Комиссия мүшелері: Сабилиева Нұргуль Сайлауқызы, Жиберина Надежда Валерьевна, Султанова Жумаганым Амангалиқызы, Мурзагалиев Галымжан Ислямқызы
Орал қаласының № 528 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Қ.Ахмиров көшесі 4,

Перинаталдық орталығы
Төрағасы – Жангалиева Улжан Темурқызы

Төрағасының орынбасары – Махорина Наталья Михайловна

Хатшысы – Дрямова Наталья Викторовна

Комиссия мүшелері: Тимченко Галина Владимировна, Утенова Ақмарал Сериккалиқызы, Моторина Наталья Борисовна, Рушанова Гүльсара Серикқызы

Орал қаласының № 529 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Кердері көшесі 26

Батыс Қазақстан областық наркологиялық АЕПМ
Төрағасы – Ильичева Людмила Николаевна

Төрағасының орынбасары – Теміржанова Лена Сиражқызы

Хатшысы – Рахметова Гүльмира Темірболатқызы

Комиссия мүшелері: Габдрахов Аймырза Умарұлы, Булюкбаев Александр Тугабайұлы, Зверховская Ольга Анатольевна, Сагидуллин Серик Бакийұлы
Орал қаласының № 530 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Алма-атинская көшесі 58

Онкологиялық диспансері
Төрағасы – Тулемисов Нұрлан Мухиадинұлы

Төрағасының орынбасары – Есенгалиева Роза Берикқызы

Хатшысы – Пославский Анатолий Александрович

Комиссия мүшелері: Бисембаева Курманай Насипқызы, Коровянская Ольга Николаевна, Сенгалиева Онайша Калиулақызы, Куатова Ақжунас Шайдулаұлы
Орал қаласының № 531 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Алма-атинская көшесі 60

№2 Перзетхана
Төрағасы – Маулетова Гүльнар Наурызбайқызы

Төрағасының орынбасары – Кенжегулова Сара Куанышкалиқызы

Хатшысы – Кадырова Самал Маратқызы

Комиссия мүшелері: Почтарь Лариса Петровна, Габдуллина Рашида Абдрахманқызы, Акмунчакова Алия Кенесқызы, Ситкалиева Нурия Имангалиқызы
Орал қаласының № 532 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Х. Есенжанова көшесі 17,

БҚО психиқалық орталығы
Төрағасы – Исенғазиева Клара Исмаққызы

Төрағасының орынбасары – Мұрзағалиева Әлия Аманжолқызы

Хатшысы – Ғубашева Асель Жаныбекқызы

Комиссия мүшелері: Балмурзина Гүлбаршын Ғиниятқызы, Балшамбаев Марат Аймағанбетұлы, Туяшева Роза Абдиғалиқызы, Килишева Шынар Ғубайдоллақызы
Орал қаласының № 533 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Ғ. Кұрманғалиев көшесі 42,

Қалалық жұқпалы аурухана
Төрағасы – Дүсқалиев Асқар Кенжешұлы

Төрағасының орынбасары – Нестеров Николай Петрович

Хатшысы – Тулешева Эльмира Аязбайқызы

Комиссия мүшелері: Нұрманова Дина Рысқалиқызы, Қонысбаева Жаннат Қаирғалиқызы, Маужанова Әлия Сағиндыққызы, Хисменова Толқын Шынтемірқызы
Орал қаласының № 534 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, «Айгуль» шағын аудан,

Облыстық тубдиспансер
Төрағасы – Погодаев Сергей Павлович

Төрағасының орынбасары – Латыпов Шаукат Захарович

Хатшысы – Матаева Гульбайрам Мантубетқызы

Комиссия мүшелері: Башенов Амангельды Тлепұлы, Проксеина Галина Федоровна, Нигметов Уагади Уафович, Жидебаев Сағындык Казданұлы
Орал қаласының № 535 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Х. Есенжанова көшесі 19,

«Медициналық орталығы» ЖШС
Төрағасы – Истаев Азамат Рафқатұлы

Төрағасының орынбасары – Ислямғалиева Зина Хамитқызы

Хатшысы – Хамсина Роза Максимқызы

Комиссия мүшелері: Избасов Асылбек Жәншиұлы, Муқанов Ерлан Мақсотұлы, Есенбаев Нұрболат Бекболатұлы, Макарова Маншук Орынғалиқызы
Орал қаласының № 536 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Г. Жуков көшесі 6,

5517 әскери бөлім
Төрағасы – Абжанов Самат Рамазанұлы

Төрағасының орынбасары – Шаблиев Мендібек Қамалұлы

Хатшысы – Мұнайтпашев Дархан Даулетұлы

Комиссия мүшелері: Халбаева Қансулу Құрбанғалиқызы, Муханов Уалихан Шаяхметович, Мүрзашев Тимур Қулумжанұлы, Валиев Марлен Мұрзахметұлы
Орал қаласының № 537 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Ғ. Кұрманғалиев көшесі 1/3

Белгілі тұрағы жоқ тұлғаларға арналған әлеуметтік бейімдеу орталығы
Төрағасы – Өтешев Рашид Құрманұлы

Төрағасының орынбасарыЕрсайынов Қуат Ерсайынұлы

Хатшысы – Жубандықова Ақмаржан Амангельдықызы

Комиссия мүшелері: Әбілқалым Асылбек Мәмбетулы, Абдрахманова Гаухар Бірманқызы, Ихсанов Батырбек Алибекұлы, Әмірбаева Қанипа Қадырқызы
Орал қаласының № 538 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Мұхит көшесі 124,

УКҚОЖ ҚР ӘМ БҚО бойынша РУ-170/1 мекемесі
Төрағасы – Идрисов Жанболат Арыстанұлы

Төрағасының орынбасары – Қабиев Арман Қамидоллаұлы

Хатшысы – Дұйсалиев Тимур Булатұлы

Комиссия мүшелері: Арстанғалиева Ирина Амантайқызы, Шайхиев Бағтығали Батырғалиұлы, Испанова Сандуғаш Төлеуқызы, Қамарова Гульнар Камбаратақызы

Орал қаласының №539 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Зачаганск кенті, Жәңғірхан көшесі 67,

Батыс Қазақстан медицина колледжі
Төрағасы - Қалымбет Асылбек Кеңесбайұлы

Төрағасының орынбасары - Демесинова Мадина Еңсегенқызы

Хатшысы - Елеуова Райхан Тұрсынғалиқызы

Комиссия мүшелері: Қаратаев Мәлік Құспанұлы, Кенжеғалиева Рабиға Қалиқызы, Нұрмахов Болат Ғабрахымұлы, Өтехаева Назгүл Жағыпарқызы

Орал қаласының № 541 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Пойменная көшесі 2/1,

№ 5 кәсіптік лицей
Төрағасы – Ильясова Жұпар Рамазанқызы

Төрағасының орынбасары – Мүлбаев Кеңес Тастымбайұлы

Хатшысы – Исқакова Альфия Максутқызы

Комиссия мүшелері: Имамбаева Гульзия Маратқызы, Ротова Анна Сергеевна, Султанов Нурлан Мерленұлы, Бейсенов Тимур Нариманұлы

Орал қаласының № 542 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Некрасова 16,

№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Бажикова Үміт Дүйсенғалиқызы

Төрағасының орынбасары – Сағинғалиева Гулжанат Амантайқызы

Хатшысы – Сельбаева Жанылсын Рамазанқызы

Комиссия мүшелері: Жолдасов Бауыржан Жолдасұлы, Айтқалиев Жомарт Нурлыбайұлы, Темешев Думан Наушаұлы, Сихова Шабал Өсербайқызы

Орал қаласының № 543 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Ю. Гагарина көшесі 29,

«КазТрансГазАймак» АҚ БҚФ
Төрағасы – Хафизов Әлибек Ғалимжанұлы

Төрағасының орынбасары – Алжанов Руслан Сағындықұлы

Хатшысы – Исмагулова Самал Сатыбалдықызы

Комиссия мүшелері: Елешева Камшат Нуржанқызы, Наурызбаева Тамара Өтепқызы, Карин Ғабит Абуханұлы, Танатарова Фарида Бақтыгалиқызы

Орал қаласының № 544 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы,«Д. Қонаев» шағынауданы 54,

№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Хамзина Аягоз Орынбайқызы

Төрағасының орынбасары – Унғаралиева Эльмира Серікқызы

Хатшысы – Сенғалиева Нургуль Маратқызы

Комиссия мүшелері: Сейтжанова Жанар Шеріпқызы, Нұрмуханова Гульзухра Аманжолқызы, Қусаинова Светлана Сергеевна, Искакова Ардақ Ғильманқызы
Орал қаласының № 545 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, «Құрылысшы» шағынауданы 8,

№ 9 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Головина Нина Васильевна

Төрағасының орынбасары – Мульцева Елена Григорьевна

Хатшысы – Карабалинова Галина Александровна

Комиссия мүшелері: Немолочнова Римма Викторовна, Филимонова Ирина Андреевна, Жубатова Нүрлы Сағинқызы, Насенова Гульсара Дарбайқызы

Орал қаласының №546 учаскелік сайлау комиссиясы

Орал қаласы, Чуйкова көшесі 63,



№16 жалпы орта білім беретін мектеп
Төрағасы – Сарбаева Айгуль Узақбайқызы

Төрағасының орынбасары – Ахметова Айзада Ажмұханбетқызы

Хатшысы – Кужахметова Карима Елемесқызы

Комиссия мүшелері: Покровская Светлана Евгеньевна, Наксырова Марина Николаевна, Денисик Оксана Петровна, Силина Ольга Николаевна


Қалалық (аумақтық) сайлау комиссиясы
Каталог: fileadmin -> user upload
user upload -> Электр энергетикасы саласындағы нормативтік құқықтық кесімдерді бекіту туралы
user upload -> Астана Елбасы деп соққан жүрегі
user upload -> Медициналық қызметтер көрсету сапасына ішкі және сыртқы сараптамаларды ұйымдастыру мен жүргізу
user upload -> Күдікті тұлғаларды байқаған жағдайда халыққа арналған жаднама Терроризм актілерін дайындау немесе жоспарлауды куәландыратын белгілері
user upload -> Орал қаласының аумағын абаттандыру Ережесi Жалпы ережелер


Достарыңызбен бөлісу:


©stom.tilimen.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет