Рішення №188 22 вересня 2016 р. 10 сесія 7 скликання Про закріплення депутатів обласної Ради 7 скликання



Дата03.08.2018
өлшемі264.74 Kb.
түріРішення


УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ № 188

22 вересня 2016 р. 10 сесія 7 скликання



Про закріплення депутатів обласної Ради 7 скликання,

обраних у багатомандатному виборчому окрузі, за районами

і містами обласного значення

Відповідно до статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, статті 24 Регламенту обласної Ради 7 скликання, з метою здійснення взаємодії та зміцнення зв’язків з органами місцевого самоврядування, територіальними громадами області, враховуючи пропозиції керівників фракцій обласної Ради та висновки постійних комісій, обласна Рада ВИРІШИЛА:




  1. Затвердити закріплення депутатів обласної Ради 7 скликання, обраних у багатомандатному виборчому окрузі, за районами і містами обласного значення для участі в Єдиному дні депутата та Депутатському тижні згідно з додатком.



Голова обласної Ради А. ОЛІЙНИК

Л.Щербаківська




О.Качур




І.Хміль

Л.Білозір

А.Вигонюк

Г.Мазур





Т.Яременко




О.Романець




Т.Пасікова




А.Олійник



ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення 10_ сесії обласної Ради

7 скликання від _22 вересня 2016 року № 188



Закріплення депутатів обласної Ради 7 скликання, обраних у багатомандатному виборчому окрузі,

за районами і містами обласного значення для участі в Єдиному дні депутата та Депутатському тижні


п/п


Назва району,

міста обласного

значення

Депутати обласної Ради 7 скликання

Представники політичних партій у Вінницькій обласній Раді 7 скликання




БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

. Всеукраїнське об"єднання "Батьківщина"

. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - "УКРОП"

Опозиційний блок


. Політична Партія ,,Об’єднання ,,САМОПОМІЧ”

Вінницька територіальна організація Радикальна Партія Олега Ляшка

Вінницька обласна організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода”

Вінницька обласна партійна організація Аграрної партії України

1.

Барський

Саволюк

Володимир

Володимирович


Кухаренко

Іван Володимирович









Стаднік

Сергій

Олександрович

Крисько Володимир Григорович










2.

Бершадський

Волков

Сергій


Адієвич


Мазур

Геннадій Федорович









Хміль

Ігор

Вікторович
Власюк

Євген Васильович

Мельник

Андрій


Юрійович



Зарічанський

Володимир

Анатолійович



Ковбасюк

Олег

Іванович






3.

Вінницький

Ткачук

Сергій


Геннадійович
Ліцький

Василь Олексійович



Масленніков Олександр Георгійович
Коров’ячук

Олег Михайлович









Ковальов

Андрій Євгенійович


Кривешко

Сергій Сергійович







Корнійчук

Олександр

Васильович






4.

Гайсинський

Лещенко

Ігор

Васильович

Рой

Владислав Анатолійович









Хміль

Ігор

Вікторович

Кременюк

Михайло

Володимирович










5.

Жмеринський

Легеза

Олег


В’ячеславович

Щербаківська Людмила Михайлівна




Яремчук

Юрій


Якович

Стаднік

Сергій

Олександрович

Крисько Володимир Григорович










6.

Іллінецький

Ткачук

Сергій


Геннадійович


Редько

Тетяна Василівна






Одарченко

Петро


Якимович




Качур

Олександр Вікторович












7.

Калинівський

Якимець

Валерій


Павлович


Мейдич

Олег


Леонідович
Ткач

Анатолій Олексійович









Колесник

Ірина

Миколаївна


Крисько Володимир Григорович











8.

Козятинський

Крученюк

Олександр

Васильович



Лановик

Сергій Якович


Рибак

Микола Станіславович









Колесник

Ірина

Миколаївна


Крисько Володимир Григорович











9.

Крижопільський

Крижанівський Олександр

Іванович


Рой

Владислав Анатолійович












Кременюк

Михайло

Володимирович




Василишен Володимир Миколайович




10.

Липовецький

Повх

Леонід


Іванович

Редько

Тетяна


Василівна










Ковальчук

Анатолій Пилипович












11.

Літинський

Звєрков

Євгеній

Миколайович


Рой

Владислав Анатолійович



Зозуля

Григорій Степанович


Рубанський Володимир Іванович




Стаднік

Сергій

Олександрович



Крисько Володимир Григорович












12.

Мог.-Подільський

Гнатишен

Володимир

Михайлович


Цибульський Віктор Володимирович










Галушко

Леонід Володимирович












13.

Мурованокуриловецьк.

Струсевич

Петро


Павлович
Поліщук

Андрій


Леонідович

Копера

Дмитро Васильович









Соляник

Вадим Сергійович


Хребтій

Ярослав Віталійович



Галушко

Леонід Володимирович













14.

Немирівський

Поліщук

Андрій


Леонідович

Редько

Тетяна


Василівна










Качур

Олександр Вікторович







Барцьось

Володимир

Васильович
Рижмань

Дмитро

іванович





15.

Оратівський

Копачевський Микола Анатолійович


Редько

Тетяна


Василівна










Качур

Олександр Вікторович












16.

Піщанський

Крижанівський Олександр

Іванович



Рой

Владислав Анатолійович












Кременюк

Михайло

Володимирович










17.

Погребищенський

Повх

Леонід


Іванович

Повшедний Михайло Павлович





Олексієнко

Олег


Володимирович




Кобець

Тарас


Васильович










18.

Теплицький

Коровій

Валерій


Вікторович

Сколотяний Василь Андрійович







Хміль

Ігор

Вікторович
Власюк

Євген Васильович

Кременюк

Михайло

Володимирович











19.

Тиврівський

Чаленко

Дмитро Андрійович

Шимко

Степан Миколайович









Стаднік

Сергій

Олександрович

Дмитренко

Жанна


Віталіївна










20.

Томашпільський

Олійник

Анатолій


Дмитрович
Август

Віталій Анатолійович

Копера

Дмитро Васильович









Соляник

Вадим Сергійович


Хребтій

Ярослав Віталійович



Мельник

Андрій


Юрійович












21.

Тростянецький

Білозір

Лариса


Миколаївна

Мазур

Геннадій Федорович









Хміль

Ігор

Вікторович

Мельник

Андрій


Юрійович










22.

Тульчинський

Август

Віталій Анатолійович

Копера

Дмитро Васильович









Соляник

Вадим Сергійович


Хребтій

Ярослав Віталійович



Мельник

Андрій


Юрійович






Яськов

Микола


Олексійович





23.

Хмільницький

Звєрков

Євгеній

Миколайович
Крученюк Олександр Васильович

Мейдич

Олег


Леонідович







Колесник

Ірина

Миколаївна


Ковальчук

Анатолій Пилипович













24.

Чернівецький

Бень

Віталій Вікторович

Копера

Дмитро Васильович









Соляник

Вадим Сергійович


Хребтій

Ярослав Віталійович



Галушко

Леонід Володимирович













25.

Чечельницький

Каленич

Павло Євгенійович



Рой

Владислав Анатолійович












Кременюк

Михайло

Володимирович










26.

Шаргородський

Гнатишен

Володимир

Михайлович


Копера

Дмитро Васильович









Соляник

Вадим Сергійович


Хребтій

Ярослав Віталійович



Мельник

Андрій


Юрійович











27.

Ямпільський

Копачевський Микола Анатолійович
Вдовцов

Михайло

Михайлович

Рой

Владислав Анатолійович












Кременюк

Михайло

Володимирович












28.

м. Вінниця


Волков

Сергій


Адієвич
Чаленко

Дмитро Андрійович
Станіславенко Людмила

Анатоліївна
Мазур

Юрій

Михайлович

Щербаківська Людмила Михайлівна




Чорноокий

Сергій


Михайлович
Побережець

Олександр

Олександрович


Ковальов

Андрій Євгенійович


Кривешко

Сергій Сергійович



Фурман

Олексій Юрійович


Вигонюк

Андрій


Володимирович
Фурман

Тарас


Юрійович
Скрипченко

Валерій


Володимирович




Барцьось Володимир Володимирович

29.

м. Жмеринка

Станіславенко Людмила

Анатоліївна

Щербаківська Людмила Михайлівна







Стаднік

Сергій

Олександрович

Крисько Володимир Григорович










30.

м. Козятин

Юрчишин

Микола


Васильович

Мейдич

Олег


Леонідович







Колесник

Ірина

Миколаївна

Крисько Володимир Григорович










31.

м. Ладижин

Лещенко

Ігор

Васильович

Головашич Людмила Володимирівна







Хміль

Ігор

Вікторович

Галушко

Леонід Володимирович












32.

м. Мог.-Подільський

Вацак

Геннадій


Анатолійович

Цибульський Віктор Володимирович




Антонець

Тетяна


Іванівна




Галушко

Леонід Володимирович












33.

м. Хмільник

Юрчишин

Микола


Васильович

Мейдич

Олег


Леонідович







Колесник

Ірина

Миколаївна

Ковальчук

Анатолій Пилипович














Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради І.ХМІЛЬ


Достарыңызбен бөлісу:


©stom.tilimen.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет