Результати поіменного голосування



Дата22.03.2018
өлшемі199.37 Kb.
Результати поіменного голосування

на засіданні ІХ сесії VІІ скликання від 27.10.2016 року Про затвердження порядку денного .

Інформує: сільський голова - С.Д. Грубий


№ округа

Прізвище, ім’я

по батькові депутата



Результати голосування

за

проти

утримався

1

Дудка Тамара Тихонівна

відс.







2

Сухий Олександр Григорович









3

Семанюк Людмила Григорівна









4

Гойсак Лідія Андріївна









5

Груба Анастасія Олександрівна









6

Бурдельна Любов Зотіківна

відс.







7

Груба Антоніна Василівна









8

Шевчук Інна Володимирівна









9

Назарчук Лідія Василівна

відс.







10

Кушнір Семен Іванович









11

Танащук Василь Федорович









12

Беженар Віталіна Валентинівна

відс.






Результати поіменного голосування

на засіданні ІХ сесії УІІ скликання від 27.10.2016 року по питанню № 1: Про взяття на баланс комплексу будівництва – добудови навчального корпусу до спортивного залу клубу в с. Мошанець .

Інформує: сільський голова Грубий С.Д.




№ округа

Прізвище, ім’я

по батькові депутата



Результати голосування

за

проти

утримався

1

Дудка Тамара Тихонівна

відс.







2

Сухий Олександр Григорович









3

Семанюк Людмила Григорівна









4

Гойсак Лідія Андріївна









5

Груба Анастасія Олександрівна









6

Бурдельна Любов Зотіківна

відс.







7

Груба Антоніна Василівна









8

Шевчук Інна Володимирівна









9

Назарчук Лідія Василівна

відс.







10

Кушнір Семен Іванович









11

Танащук Василь Федорович









12

Беженар Віталіна Валентинівна

відс.






Результати поіменного голосування

на засіданні ІХ сесії УІІ скликання від 27.10.2016 року по питанню № 2: Про передачу в оперативне управління комплексу будівель школи.

Інформує: сільський голова Грубий С.Д.



№ округа

Прізвище, ім’я

по батькові депутата



Результати голосування

за

проти

утримався

1

Дудка Тамара Тихонівна

відс.







2

Сухий Олександр Григорович









3

Семанюк Людмила Григорівна









4

Гойсак Лідія Андріївна









5

Груба Анастасія Олександрівна









6

Бурдельна Любов Зотіківна

відс.







7

Груба Антоніна Василівна









8

Шевчук Інна Володимирівна









9

Назарчук Лідія Василівна

відс.







10

Кушнір Семен Іванович









11

Танащук Василь Федорович









12

Беженар Віталіна Валентинівна

відс.







Результати поіменного голосування

на засіданні ІХ сесії УІІ скликання від 27.10.2016 року по питанню № 3: Про затвердження технічної документації із землеустрою , щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

Інформує: спеціаліст – землевпорядник Горобець Р.Г.

№ округа

Прізвище, ім’я

по батькові депутата



Результати голосування

за

проти

утримався

1

Дудка Тамара Тихонівна

відс.







2

Сухий Олександр Григорович









3

Семанюк Людмила Григорівна









4

Гойсак Лідія Андріївна









5

Груба Анастасія Олександрівна









6

Бурдельна Любов Зотіківна

відс.







7

Груба Антоніна Василівна









8

Шевчук Інна Володимирівна









9

Назарчук Лідія Василівна

відс.







10

Кушнір Семен Іванович









11

Танащук Василь Федорович









12

Беженар Віталіна Валентинівна

відс.







Результати поіменного голосування

на засіданні ІХ сесії УІІ скликання від 27.10.2016 року по питанню № 4: Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Інформує: спеціаліст – землевпорядник Горобець Р.Г.

№ округа

Прізвище, ім’я

по батькові депутата



Результати голосування

за

проти

утримався

1

Дудка Тамара Тихонівна

відс.







2

Сухий Олександр Григорович









3

Семанюк Людмила Григорівна









4

Гойсак Лідія Андріївна









5

Груба Анастасія Олександрівна









6

Бурдельна Любов Зотіківна

відс.







7

Груба Антоніна Василівна









8

Шевчук Інна Володимирівна









9

Назарчук Лідія Василівна

відс.







10

Кушнір Семен Іванович









11

Танащук Василь Федорович









12

Беженар Віталіна Валентинівна

відс.







Результати поіменного голосування

на засіданні ІХ сесії УІІ скликання від 27.10.2016 року по питанню № 5 : Про уточнення площ .

Інформує: спеціаліст – землевпорядник Горобець Р.Г.

№ округа

Прізвище, ім’я

по батькові депутата



Результати голосування

за

проти

утримався

1

Дудка Тамара Тихонівна

відс.







2

Сухий Олександр Григорович









3

Семанюк Людмила Григорівна









4

Гойсак Лідія Андріївна









5

Груба Анастасія Олександрівна









6

Бурдельна Любов Зотіківна

відс.







7

Груба Антоніна Василівна









8

Шевчук Інна Володимирівна









9

Назарчук Лідія Василівна

відс.







10

Кушнір Семен Іванович









11

Танащук Василь Федорович









12

Беженар Віталіна Валентинівна

відс.







Результати поіменного голосування

на засіданні ІХ сесії УІІ скликання від 27.10.2016 року по питанню № 6 : Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки ( в натурі) на місцевості для надання в оренду .

Інформує: спеціаліст – землевпорядник Горобець Р.Г.

№ округа

Прізвище, ім’я

по батькові депутата



Результати голосування

за

проти

утримався

1

Дудка Тамара Тихонівна

відс.







2

Сухий Олександр Григорович









3

Семанюк Людмила Григорівна









4

Гойсак Лідія Андріївна









5

Груба Анастасія Олександрівна









6

Бурдельна Любов Зотіківна

відс.







7

Груба Антоніна Василівна









8

Шевчук Інна Володимирівна









9

Назарчук Лідія Василівна

відс.







10

Кушнір Семен Іванович









11

Танащук Василь Федорович









12

Беженар Віталіна Валентинівна

відс.







Результати поіменного голосування

на засіданні ІХ сесії УІІ скликання від 27.10.2016 року по питанню № 7 : Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .

Інформує: спеціаліст – землевпорядник Горобець Р.Г.

№ округа

Прізвище, ім’я

по батькові депутата



Результати голосування

за

проти

утримався

1

Дудка Тамара Тихонівна

відс.







2

Сухий Олександр Григорович









3

Семанюк Людмила Григорівна









4

Гойсак Лідія Андріївна









5

Груба Анастасія Олександрівна









6

Бурдельна Любов Зотіківна

відс.







7

Груба Антоніна Василівна









8

Шевчук Інна Володимирівна









9

Назарчук Лідія Василівна

відс.







10

Кушнір Семен Іванович









11

Танащук Василь Федорович









12

Беженар Віталіна Валентинівна

відс.







Результати поіменного голосування

на засіданні ІХ сесії УІІ скликання від 27.09.2016 року по питанню № 8 : Про припинення договору оренди землі .

Інформує: спеціаліст – землевпорядник Горобець Р.Г.

№ округа

Прізвище, ім’я

по батькові депутата



Результати голосування

за

проти

утримався

1

Дудка Тамара Тихонівна

відс.







2

Сухий Олександр Григорович









3

Семанюк Людмила Григорівна









4

Гойсак Лідія Андріївна









5

Груба Анастасія Олександрівна









6

Бурдельна Любов Зотіківна

відс.







7

Груба Антоніна Василівна









8

Шевчук Інна Володимирівна









9

Назарчук Лідія Василівна

відс.







10

Кушнір Семен Іванович









11

Танащук Василь Федорович









12

Беженар Віталіна Валентинівна

відс.







Каталог: documents
documents -> Аденома гипофиза Общая информация
documents -> Первичный гиперпаратиреоз (пгпт) – первичное поражение одной или большего количества паращитовидных желез, выражающееся в автономной избыточной секреции парат-гормона, приводящей к повышенной концентрации кальция в крови
documents -> Перечень изделий медицинского назначения и стоматологических материалов, лекарственных препаратов, необходимых для оказания стоматологической помощи
documents -> Итоговое тестирование по патологии (специальность 060301 «Фармация») Общая патология (70 тестов)
documents -> Классификация опухолей по Международной системе tnm


Достарыңызбен бөлісу:


©stom.tilimen.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет