Результаты марафона «Үркер». Южно-Казахстанская область фио область Регион



Pdf көрінісі
бет1/9
Дата22.02.2019
өлшемі1.06 Mb.
#99323
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

Результаты марафона «Үркер». Южно-Казахстанская область

ФИО


Область

Регион


Наименование ОУ

Итого


Нурмаматова Жазира Кылычбековна

Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

47

Сахметова Алуа Нұрлыбекқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

47

Шадияр Арнұр Арманұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

47

Маханбет Айгерім Асылбекқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

41

Тілесбек Балауса Нұрымбетқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

41

Тілеуберген Кәусар Қайратқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

41

Шамшидинов Дияр Максадович



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

41

Абилова Жібек Арманқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

40

Алмасхан Аружан Русланқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

40

Жұматай Әбдіқадыр Ержанұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

40

Исақ Эсминұр Ерболқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

40

Мамуржанов Бекзат Бахтиярович



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

40

Сакен Сара Оспанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

40

Салхутдин Бекасыл Рыскелдіұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

40

Талғатұлы Самрат



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

40

Цой Анжелина Нұрмахановна



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

40

Ширинбеков Измир Шайбекович



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

40

Мамедов Муслим Самирович



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

39

Тулегенов Ерсұлтан Нұрланұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

39

Бақтыбай Аружан Ержанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

38

Жарылқасын Інжу Қайратқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

38

Махаматов Мухаммадали Фарходжанович



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

38

Тынаш Нұрай Кәдірбекқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

38

Минтай Нұрдана Досымжанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Абай ауданы

№12 Арман бөбекжай б/б

37

Турегельди Амина Маратқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


Б. Момышұлы

48

Асанхан Ардақ Ерғалиқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


Б. Момышұлы

48

Серікбай Ерасыл Саматұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


Б. Момышұлы

48

Абай Каусар Ерланқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


Б. Момышұлы

47


Результаты марафона «Үркер». Южно-Казахстанская область

Асқар Нұрбақыт Калжигитұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


Б. Момышұлы

47

Қалдыбек Нұрғиса Нұрлыбекұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


Б. Момышұлы

47

Аужан Ернұр Нуркенұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


Б. Момышұлы

44

Сырлыбай Аяжан Берикқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


Б. Момышұлы

43

Тұрарбек Әсел Болатбекқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


Б. Момышұлы

43

Умирали Ерсұлтан Арыстанұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


Б. Момышұлы

40

Сапарғали Кәусар Талғатқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


М.Маметова

47

Есен Мадина Бекзатқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


М.Маметова

42

Мұсабай Береке Сағдатқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


М.Маметова

41

Пәржан Айқын Мұхтарұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


М.Маметова

40

Пернебай Мейрамбек Ерғалиұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


М.Маметова

40

Атымтай Салтанат Сұлтанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


М.Маметова

38

Дошан Қуатбек Бақтыбайұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


М.Маметова

38

Бірлік Ақжарқын Ақылбекқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


М.Маметова

37

Мырзалы Думан Жақсыбекұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


М.Маметова

37

Сәмет Әсел Жанатқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


М.Маметова

37

Пернебек Нұрасыл Ғаниұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Адамбеков

47

Қыдырбай Жұлдызай Нұрлыбайқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Адамбеков

40

Ердалы Маржан Талғатқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Адамбеков

39

Әубәкір Гүлсезім Оразғалиқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Адамбеков

38

Курманбек Бегайым Әбунасырқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Қожанов ЖОМ

47

Адилхан Айназым Асқарқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Қожанов ЖОМ

41

Асан Аяулым Бексұлтанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Қожанов ЖОМ

41

Бердібек Ақерке Бақытқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Қожанов ЖОМ

41

Нұрғали Дильназ Бахтиярқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Қожанов ЖОМ

41

Серик Сабина Мақсатқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Қожанов ЖОМ

41

Әбдіхан Әлмұхаммед Серікбайұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Қожанов ЖОМ

40

Жанадил Айбек Асқарұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Қожанов ЖОМ

40

Жолдасбек Дана Тәжибекқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Қожанов ЖОМ

40


Результаты марафона «Үркер». Южно-Казахстанская область

Абдрашид Алихан Азаматұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс


С. Қожанов ЖОМ

39

Қуатбек Мерей Бақытқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


50

Ноян Нұрдәулет Нұрмұханұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


49

Құдайберген Дәурен Ғазизұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


48

Шамшидин Нұрмұхан Алдиярұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


44

Мамбетали Қали Нұржанұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


40

Бекқұл Ұлпан Алымжанқызы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


39

Махамбеталиева Аяна Ғалымжанқызы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


38

Молдакадир Аруна Қайратқызы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


38

Абілхайыр Бибіасия Серікқызы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


33

Ибатбек Шұғыла Ануарбекқызы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


33

Керімбек Саян Ерланұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


33

Сейдіманап Аян Ерланұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


33

Қамбар Кәусар Құрмангазиқызы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс  ауданы

Ж.Тәшенов мектебі жанынан "Балауса"

ш/о


32

Абуталип Аружан Султанқызы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

47

Нұралы Мереке Нұрғалиқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

47

Альмахан Нұрислам Болатұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

42

Ибраим Аяна Даулетұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

42


Результаты марафона «Үркер». Южно-Казахстанская область

Исатай Алтынай Жанатқызы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

42

Мамбетали Балжан Муратқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

42

Акимкара Ержан Серикұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

41

Амирхан Дәмелі Темирханқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

41

Бакарам Ұлдана Нұрланқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

41

Жамбулқызы Балауса



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

41

Рысбай Нұрдәулет Ахметұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

41

Сайлау Еңлік Ауезханұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

41

Сайлау Жансая Бағдатқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

41

Сейлихан Мерей Сейтханқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

41

Серик Азамат Бекназарұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

41

Мугалиш Қарлығаш Бакитжанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

40

Рысбек Мағжан Жолбарысұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

40

Садыр Бейбарыс Ергалиұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

40

Шынболат Бағдәулет Галимжанұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

40

Ескермес Даниал Нұрланұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

М.Шаханов жом МАДТ

39

Кадир Аййда Досжанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

"Балауса"    ш/о

48

Мажит Аяулым Маратқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

"Балауса"    ш/о

47


Результаты марафона «Үркер». Южно-Казахстанская область

Байырқұм елді мекені

Баймахан Бегзат Ерболұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

"Балауса"    ш/о

44

Бегалы Аяна Дәулетқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

"Балауса"    ш/о

44

Жұмахан Мұхамедияр Оразханұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

"Балауса"    ш/о

43

Серік Асылзат Бағланқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

"Балауса"    ш/о

43

Жаңабай Диас Маратұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

"Балауса"    ш/о

42

Тілеутай Мұхамед Алмасұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

"Балауса"    ш/о

41

Сейфулла Айзере Ғалымжанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

"Балауса"    ш/о

39

Тұрмақан Нұрқанат Сұлтанұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс ауданы,

Байырқұм елді мекені

"Балауса"    ш/о

39

Даржан Ақмаржан Қайыржанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Абудин"   б/б

47

Нұрлыбай Саяна Еркінқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Абудин"   б/б

34

Оңғар Жансая Даниярқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Абудин"   б/б

34

Рахымберген Балнұр Дәулетқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Абудин"   б/б

34

Талғат Айдос Берікұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Абудин"   б/б

32

Бахтияр Айымжан Асхатқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

48

Құдіретхан Али Асхатұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

48

Әмірбаев Нұрмұхамбет Асхатұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

47

Мансұр Мадина Маратқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

47

Наурызбаева Ақерке Қуанышбайқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

47

Әбдібек Аққу Маратқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

45

Ералы Мерей Сәрсенбекқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

45

Махамбет Нұрхан Әділханұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

45

Махамбетияр айшабибі Алматқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

45

Алым Гүлназ Нұрболатқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

42


Результаты марафона «Үркер». Южно-Казахстанская область

Кәдірбай Бақжан Асқарұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

42

Сапархан Ерзат Жасұланұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

42

Ниятбек Бақнұр Бахтиярұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

41

Сағидулла Нұрасыл



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

38

Бердібай Алиасқат



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

37

Оразалиев Бейбарыс



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

36

Спандияр Индира Нұржанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

35

Райс Жанарыс



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

34

Муслим Айша



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

32

Сарсенбаев Ердос Ерланұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Алтын тұмар"   б/б

28

Даулетияр Әбубакир Ерланұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Асылхан ата"   ЖШС

48

Тәжібек Аяру Ерғалиқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Асылхан ата"   ЖШС

48

Дүйсенбек Рауабану Жандосқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Асылхан ата"   ЖШС

45

Әмірхан Диас Бекенұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Асылхан ата"   ЖШС

44

Шүкірбек Әділет Нұрғалиұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Асылхан ата"   ЖШС

43

Әбдіхалық Мерей Бекенқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

47

Қуаныш Айгерім Бердиханқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

47

Бегалы Қарақат Нұратқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

41

Джетпис Толғанай Нұржанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

41

Қалдыхан Сабина Ерболқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

41

Шерехан Бекзат Мақсатұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

40

Қойлыбай Аяулым Мейіржанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

39

Сарсенхан Сырым Ерболұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

39

Тазабек Зере Мейіржанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

39

Бауыржан Ерасыл Ерланұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

38

Дүйсенби Нұрасыл Нұржанұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

38

Әбдімүтәліп Береке Асылханқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

38

Ернахан Бақберген Талғатқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

38

Маликаждар Мақсат Даниярұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

38


Результаты марафона «Үркер». Южно-Казахстанская область

Полатбек Ақжұлдыз Рахматуллақызы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

38

Сенбек Бақшат Нұрболатұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

38

Серік Мөлдір Асқарқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

38

Темірхан Кәусар Еркінқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

38

Әбдібек Әсел Алымжанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

37

Қобылан Назерке Бақытжанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

37

Өсербай Кәусар Ерланқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

37

Сатбай Ұлханым Нұрланқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

37

Әуелбек Ханшайым Серікқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

36

Оразхан Арсендияр Снадиярұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

36

Үсен Альдайр Нұрланұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Балапан"   б/б

30

Ержан Медет Асанұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Бекзада"   б/б

36

Жұмахан Мирас Ерғалиұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Бекзада"   б/б

36

Жарылқасын Інжу Миірханқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Бекзада"   б/б

34

Қонысбек Нұртілек Сейілханұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Бекзада"   б/б

34

Молдабек Қазына Қайратқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Бекзада"   б/б

30

Қасымбек Қайсар Болатұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Болашақ" ш/о

48

Ермекбай Марғұлан Бағдатұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Болашақ" ш/о

42

Отан Зарина Ерланқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Болашақ" ш/о

41

Төлеген Алинұр Нуриддинұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Болашақ" ш/о

41

Юсуп Қазбек Рысбекұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Болашақ" ш/о

41

Амирқұл Жандос Даниярұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Болашақ" ш/о

40

Тұрсынбек Еркеназ Бауыржанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Болашақ" ш/о

40

Хайрулла Мұхамедалі Нұржанұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Болашақ" ш/о

39

Абдулла Іңкәр Абдуллақызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Болашақ" ш/о

38

Райысбек Мұхамедали Нұрғалиұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Болашақ" ш/о

37

Арғынбай Балнұр Серікқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Зейне-ана"   б/б

50

Замантай Ерасыл Бақтиярұлы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Зейне-ана"   б/б

45

Қайыржан Насихат Нұрсұлтанқызы



Оңтүстік Қазақстан облысы

Арыс қаласы

"Зейне-ана"   б/б

45


Каталог: files -> blogs
blogs -> Ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) қағидаларды бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 тамыздағы №814 қаулысы «Ветеринария туралы»
blogs -> Бастауыш білім беру деңгейінің «Өнер» білім саласы бойынша
blogs -> Бастауыш білім беру деңгейінің «Өнер» білім саласы бойынша
blogs -> Ресми сттистика бойынша жыл сайын өз-өзіне қол жұмсап 1 000 000 адам қайтыс болады екен
blogs -> «Тұмау мен жіті респираторлық вирустық инфекциялар: ауру белгілері, емдеу, алдын алу»
blogs -> Ветеринария саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің бағалары
blogs -> Тұмаудан қорғанудың қарапайым ережелері


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9




©stom.tilimen.org 2022
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет