Положення Роз’яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження №1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарівбет1/3
Дата24.10.2018
өлшемі388.87 Kb.
#92184
түріПоложення
  1   2   3


ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Державної служби

статистики України

______________ І. ВЕРНЕР

16 липня 2018 року

РОЗ’ЯСНЕННЯ

щодо форми державного статистичного спостереження

1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції)в оптовій торгівлі"
І. Загальні положення
1. Роз’яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження № 1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі" (далі – форма).

2. Форма містить дані щодо діяльності юридичних осіб (далі – підприємства) на дискретній основі – за І, ІІ, ІІІ та IV квартали.

3. Форма відображає показники, сформовані з використанням регістрів бухгалтерського обліку, Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій (далі – План рахунків) та Інструкції про застосування Плану рахунків, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 30 листопада 1999 року № 291, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 21 грудня 1999 року за № 892/4185 та № 893/4186 (зі змінами), а у випадку ведення обліку за спрощеною формою – Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій суб’єктів малого підприємництва (далі – спрощений План рахунків), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 19 квітня 2001 року № 186, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2001 року за № 389/5580 (зі змінами), національних положень (стандарти) бухгалтерського обліку, затверджених відповідними нормативно-правовими актами Міністерства фінансів України, міжнародних стандартів бухгалтерського обліку й фінансової звітності, а також товаро-транспортних накладних, журналів реєстрації прибуткових та видаткових касових документів.

4. За відсутності даних відповідні рядки (графи) форми містять прочерки.


ІІ. Показники форми
1. Графа 1 містить дані щодо обсягів оптового продажу підприємствами продовольчих та непродовольчих товарів у натуральному вираженні, згідно з наведеними в графі Б одиницями вимірювання.

2. Графа 2 містить дані щодо обсягів оптового товарообороту, тобто перепродажу (продаж без перероблення) підприємствами від свого імені нових або вживаних товарів (готових виробів) на момент їх відпуску, придбаних за власний рахунок без будь-яких змін (крім звичайних для торгівлі операцій: фасування, сортування крупних партій товару, пакування, подрібнення партій, розподіл, складання, перемішування тощо), роздрібним торговцям, підприємствам та організаціям або іншим оптовикам (крім населення) для їх використання або подальшого продажу як у межах України, так і на експорт. Обсяги перепродажу також можуть уключати інформацію про відшкодування покупної вартості товарів та отримання доходу (торгової націнки) у випадку передачі підприємством партії товару на умовах консигнації іншому підприємству або фізичній особі-підприємцю, які безпосередньо здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі.

3. Графа 3 містить дані щодо перепродажу товарів іншим підприємствам оптової торгівлі.

4. Графа 4 містить дані щодо оптового товарообороту від продажу товарів, що вироблені підприємствами на території України.

5. Графа 5 містить дані щодо запасів товарів на кінець звітного кварталу в натуральному вираженні, які призначені для перепродажу.

6. Графа 6 містить дані щодо запасів товарів на кінець звітного кварталу у вартісному вираженні, які призначені для перепродажу.

7. Вартісні показники форми не включають інформацію щодо податку на додану вартість (ПДВ), одиницями вимірювання яких є тисячі гривень з одним десятковим знаком.

8. Графа Б містить перелік продовольчих товарних груп (рядки 201-226) та непродовольчих товарних груп (рядки 300-361).

9. Показники рядка 201 товарної групи "М’ясо та м’ясні продукти" включають дані про м’ясо та субпродукти м’ясні всіх видів тварин та птиць свіже, охолоджене чи заморожене, солене, у розсолі, сушене чи копчене, ковбаси та продукти подібні з м’яса, субпродукти м’ясні або кров, консерви та продукти готові з м’яса, субпродукти м’ясні або кров, крім страв, приготованих з м’яса та субпродуктів м’ясних, равлики живі, свіжі, охолоджені, заморожені, сушені, солені чи у розсолі, крім равликів морських.

10. Показники рядка 202 товарної групи "Продукти молочні, масло та сири" включають дані про молоко сире, рідке оброблене (пастеризоване, стерилізоване, гомогенізоване, топлене, пептизоване), молоко сухе знежирене, незбиране, молоко та вершки, згущені або з доданням цукру чи інших підсолоджувальних речовин, крім молока та вершків у твердій формі, йогурти та інші ферментовані чи сквашені молоко та вершки, сироватку, сир сичужний, плавлений та кисломолочний.

11. Показники рядка 203 товарної групи "Яйця" включають дані про свіжі яйця в шкаралупі курячі та іншої птиці.

12. Показники рядка 204 товарної групи "Олії та жири харчові" включають дані про жири, масла та їх фракції з тварин, свійської птиці, з риби чи морських ссавців, рафіновані або нерафіновані, крім хімічно модифікованих.

13. Показники рядка 205 товарної групи "Олії рослинні" включають дані про олії рослинні рафіновані та нерафіновані.

14. Показники рядків 206 товарної групи "Напої алкогольні" уміщують інформацію щодо показників: рядка 207 товарної групи "Напої алкогольні дистильовані", рядка 208 товарної групи "Вина зі свіжого винограду; сусло виноградне", рядка 209 товарної групи "Сидр та вина плодово-ягідні інші", рядка 210 товарної групи "Вермут та інші ароматизовані вина зі свіжого винограду", рядка 211 товарної групи "Пиво, крім відходів пивоваріння".

15. Показники рядка 207 товарної групи "Напої алкогольні дистильовані" включають дані про напої алкогольні дистильовані міцністю (вмісту спирту) від 12 об.%, напої спиртові, отримані під час дистиляції виноградного вина чи вичавків винограду (коньяк, арманьяк, бренді і т. ін.).

16. Показники рядка 208 товарної групи "Вина зі свіжого винограду; сусло виноградне" включають дані про вина ігристі зі свіжого винограду, вина зі свіжого винограду, крім вин ігристих, сусло виноградне, вина виноградні газовані з надмірним тиском від 100 до 300 кПа, одержаним штучним доданням діоксиду вуглецю до натуральних вин після розливу їх у пляшки, вина лікерні та солодкі.

17. Показники рядка 209 товарної групи "Сидр та вина плодово-ягідні інші" включають дані про напої інші ферментовані (сидр яблучний, сидр грушевий (пері), медовуха), напої змішані, що містять алкоголь.

18. Показники рядка 210 товарної групи "Вермут та інші ароматизовані вина зі свіжого винограду" включають дані про вермут та вина ароматизовані інші зі свіжого винограду.

19. Показники рядка 211 товарної групи "Пиво, крім відходів пивоваріння" включають дані про пиво, крім відходів пивоваріння.

20. Показники рядка 212 товарної групи "Води мінеральні та напої безалкогольні й соки фруктові та овочеві" включають дані про води мінеральні природні та штучні, води природні інші, газовані, непідсолоджені та неароматизовані; лід та сніг, соки фруктові та овочеві, напої безалкогольні інші типу лимонад, оранж, кола і т. ін., квас, напої тонізуючі на основі напівфабрикату чайного, напої безалкогольні, що містять молочний жир (молоко ароматизоване).

21. Показники рядка 213 товарної групи "Вироби тютюнові, крім відходів тютюну" включають дані про сигари, черут (сигари з обрізаними кінцями), сигарили (сигари тонкі) та сигарети, з тютюну чи замінників тютюну, тютюн і замінники тютюну промислові інші, тютюн гомогенізований чи відновлений, екстракти та есенції тютюнові.

22. Показники рядка 214 товарної групи "Вироби хлібобулочні та кондитерські борошняні" включають дані про хліб та вироби хлібобулочні, нетривалого зберігання, сухі або тривалого зберігання, хлібці хрусткі, сухарі, грінки та вироби подібні підсмажені, вироби борошняні кондитерські, торти та тістечка нетривалого зберігання, вироби хлібобулочні сухі або тривалого зберігання, пряники та вироби подібні, печиво солодке, вафлі та вафельні пластини.

23. Показники рядка 215 товарної групи "Цукор" включають дані про цукор-сирець тростинний чи буряковий у твердій формі, рафінований, сахарозу хімічно чисту, у твердій формі, без вмісту смакоароматичних добавок чи барвників, із вмістом смакоароматичних добавок чи барвників, цукор кленовий та сироп кленовий, глюкозу та сироп глюкози, фруктозу та сироп фруктози; цукор інвертний, цукри сахарозні та сиропи цукрові, мелясу (патоку).

24. Показники рядка 216 товарної групи "Вироби кондитерські цукрові та шоколад" включають дані про морозиво та інший харчовий лід, шоколад та готові харчові продукти, що містять какао (крім какао-порошку підсолодженого), вироби кондитерські цукрові (у т.ч. шоколад білий), що не містять какао, фрукти, плоди, горіхи, шкірки плодів та інших частин рослин, зацукровані.

25. Показники рядка 217 товарної групи "Кава, чай, какао та прянощі" включають дані про каву в зернах несмажену, смажену, що містить або не містить кофеїн; каву без кофеїну несмажену, замінники кави; екстракти, есенції та концентрати кави чи замінників кави; оболонки та плівки зерен кави, чай зелений (неферментований), чай чорний (ферментований) та чай частково ферментований, у пакованнях масою не більше 3 кг, листя чаю та мате, екстракти, есенції, концентрати та продукти готові, з чаю чи мате, какао-боби, какао-пасту знежирену чи незнежирену, какао-масло, какао-жир, какао-порошок без додавання та з додаванням цукру чи інших підсолоджувальних речовин, спеції, прянощі, настоянки трав’яні.

26. Показники рядка 218 товарної групи "Риба, ракоподібні та молюски" включають дані про рибу морську та прісноводну живу, свіжу, охолоджену чи заморожену, сушену, солену чи несолену, або у розсолі, філе рибне та м'ясо риби свіже чи охолоджене, сушене, солене чи у розсолі, копчене, печінку та молочко риби заморожені, сушені, копчені, солені чи у розсолі, ракоподібні, устриці, молюски та водні безхребетні незаморожені, заморожені, сушені, солені чи у розсолі, копчені.

27. Показники рядка 219 товарної групи "Фрукти та овочі, перероблені" включають дані про овочі, фрукти, гриби нарізані та упаковані, сушені, не піддані чи піддані тепловому обробленню, заморожені.

28. Показники рядка 220 товарної групи "Фрукти та овочі свіжі" включають дані про свіжі овочі, коренеплоди та бульби їстівні, гриби та трюфелі, маніок, плоди, ягоди, виноград та горіхи свіжі.

29. Показники рядка 221 товарної групи "Інші продовольчі товари" включають дані про продовольчі товари, що не увійшли до інших продовольчих товарних груп.

30. Крім того, показники рядка 221 товарної групи "Інші продовольчі товари" уміщують інформацію щодо показників: рядка 222 товарної групи "Рис", рядка 223 товарної групи "Борошно", рядка 224 товарної групи "Крупи та борошно грубого помелу", рядка 225 товарної групи "Вироби макаронні", рядка 226 товарної групи "Сіль харчова".

31. Показники рядка 222 товарної групи "Рис" включають дані про рис лущений, дроблений, напівобрушений чи обрушений.

32. Показники рядка 223 товарної групи "Борошно" включають дані про борошно дрібного і грубого помелу з культур зернових та з культур овочевих, суміші для виготовлення хлібобулочних виробів.

33. Показники рядка 224 товарної групи "Крупи та борошно грубого помелу" включають дані про крупи та борошно грубого помелу з культур зернових, зернові сніданки та інші продукти із зернових.

34. Показники рядка 225 товарної групи "Вироби макаронні" включають дані про вироби макаронні, локшину, кус-кус та вироби борошняні подібні.

35. Показники рядка 226 товарної групи "Сіль харчова" включають дані про сіль харчову.

36. Показники рядка 300 товарної групи "Засоби автотранспортні легкові" включають дані про нові та вживані засоби автотранспортні легкові, для перевезення людей, спеціального призначення, снігоходи, гольфкарти та засоби автотранспортні подібні інші, обладнані двигунами.

37. Показники рядка 301 товарної групи "Засоби автотранспортні вантажні" включають дані про нові та вживані засоби автотранспортні вантажні, автокрани, шасі з установленими двигунами для засобів автотранспортних, трактори-тягачі колісні для напівпричепів, причепи та напівпричепи житлові або для туризму, інші.

38. Показники рядка 302 товарної групи "Шини та камери гумові для транспортних засобів" включають дані про шини пневматичні гумові нові для легкових автомобілів, автобусів, вантажних автомобілів або літаків, з відновленим протектором або використані, камери шин, суцільні або напівпневматичні шини, протектори для шин змінні та стрічки ободні, гумові.

39. Показники рядка 303 товарної групи "Деталі та приладдя для засобів автотранспортних" включають дані про вузли та приладдя до засобів автотранспортних, причепів, напівпричепів.

40. Показники рядка 304 товарної групи "Мотоцикли, деталі та приладдя для них" включають дані про мотоцикли та велосипеди з допоміжним поршневим двигуном внутрішнього згоряння з робочим об'ємом циліндрів 50 см3 і менше, мотоцикли з допоміжним поршневим двигуном внутрішнього згоряння з робочим об’ємом циліндрів більше 50 см3, моторолери, мопеди, мотоцикли нові та уживані, вузли та приладдя для мотоциклів і колясок мотоциклетних, одяг для мотоциклістів.

41. Показники рядка 305 товарної групи "Зернові" включають дані про жито, овес, сорго, просо, тритикале, культури зернові інші (у т.ч. гречку тощо), рис нелущений.

42. Крім того, показники рядка 305 товарної групи "Зернові" уміщують інформацію щодо показників: рядка 306 товарної групи "Пшениця", рядка 307 товарної групи "Кукурудза", рядка 308 товарної групи "Ячмінь".

43. Показники рядків 306 товарної групи "Пшениця" включають дані про пшеницю тверду, пшеницю, крім пшениці твердої.

44. Показники рядка 307 товарної групи "Кукурудза" включають дані про кукурудзу.

45. Показники рядка 308 товарної групи "Ячмінь" включають дані про ячмінь.

46. Показники рядка 309 товарної групи "Насіння і плоди олійних культур" включають дані про сорго, просо, тритикале, культури зернові інші (у т.ч. гречку тощо), сушену квасолю, боби кінські, нут, сочевицю, горох, каянус (горох голубиний), овочі бобові сушені, вігну (горох коров'ячий), рис нелущений, картоплю, картоплю солодку, маніок, коренеплоди та бульби їстівні з високим вмістом крохмалю та інуліну, насіння культур овочевих, буряку цукрового та кормового, квітів, насіння культур кормових інших, культур плодових, дерев лісових, сою (боби), арахіс лущений та нелущений, насіння бавовнику, льону, гірчиці, ріпаку й кользи, кунжуту, соняшнику, рицини, культур олійних інших, мигдаль, каштани, фундук (ліщину), фісташки, горіхи волоські, горіхи інші (крім горіхів їстівних дикорослих, арахісу та горіхів кокосових), маслини для виготовлення оливкової олії, плоди культур олійних інших.

47. Показники рядка 310 товарної групи "Корми для тварин" включають дані про солому та полову культур зернових, сушену квасолю, боби кінські, нут, сочевицю, горох, овочі бобові сушені, культури кормові, борошно дрібного та грубого помелу та гранули з м’яса, риби, ракоподібних, молюсків, водних безхребетних інших, водоростей морських нехарчових; шкварки, матеріали та відходи перероблення овочів і фруктів, залишки та побічні продукти перероблення овочів і фруктів, макуху та інші тверді залишки виробництва олій рослинних, борошно дрібного і грубого помелу з насіння чи плодів олійних та овочевих культур, крім насіння гірчиці, крупи, борошно грубого помелу та гранули, з пшениці та культур зернових, висівки, відходи та інші залишки перероблення культур зернових, мелясу (патоку), корми готові для тварин, крім борошна та гранул із люцерни, борошно та гранули з люцерни, відходи пивоваріння або дистиляції.

48. Показники рядка 311 товарної групи "Інша сільськогосподарська сировина" включають дані про насіння сільськогосподарських культур, коренеплоди та бульби для посіву, солому та полову культур зернових, горіхи для виробництва олії, шишки хмелю, тварин та птицю свійську, кокони шовкопряда, придатні для розмотування, яйця для інкубації, віск і спермацет комах, очищені або неочищені, забарвлені або незабарвлені, насіння дерев лісових, мелясу (патоку) (для відгодівлі тварин), шкури тварин хутрових сирі, необроблені, цілі, пір’я та шкури птахів з пір’ям, замшу, шкіру лакову та дубльовану з лаковою плівкою, шкіру з цілих та нецілих шкур тварин без волосяного та вовняного покриву, борошно дрібного та грубого помелу та гранули з м’яса, риби, насіння чи плодів олійних культур, крім насіння гірчиці, культур овочевих, пшениці, культур зернових, висівки, відходи та інші залишки перероблення культур зернових, крохмалів, шкаралупи, лушпиння, оболонки та відходи какао-бобів, пивоваріння та дистиляції, тютюну, желатину і його похідних, у т.ч. альбумінів молочних.

49. Показники рядка 312 товарної групи "Тварини живі" включають дані про живу велику рогату худобу молочних порід, буйволів та їх молодняка, живих коней, віслюків, мулів та лошаків, верблюдів, овець, кіз, свиней, курей, індиків, гусей, качок, кролів, птиці свійської, рептилій, тварин сільськогосподарських інших, ембріонів тварин для розмноження, рибу декоративну дику чи розведену на фермах, рослини, тварини водні інші, їх продукцію.

50. Показники рядка 313 товарної групи "Товари текстильні, одяг і взуття" включають дані про нитки швацькі, пряжу та тканини штучні, синтетичні та з волокон рослинних, ковдри та пледи дорожні, білизну постільну, столову, туалетну та кухонну, занавіски (у т.ч. драпіровку) та штори для інтер’єру, занавіски та підзори для ліжок, тюль і тканини сітчасті інші, мереживо та вишивку в кусках, у вигляді стрічок чи окремих мотивів (орнаментів), голки швацькі, спиці в’язальні, голки штопальні, гачки в’язальні, шила та вироби подібні для рукоділля, булавки англійські та булавки інші, з металів чорних, застібки, оправи із застібками, пряжки, пряжки-застібки, гачки, вушка, петельки та вироби подібні, з металів недорогоцінних, для одягу, взуття, тентів, сумок, дорожніх приналежностей або виробів готових інших; заклепки трубчасті або роздвоєні, з металів недорогоцінних; намистини та блискітки, з металів недорогоцінних, кнопки, застібки, запонки, заклепки та їх частини; ґудзики; застібки-блискавки, одяг і аксесуари одягу з тканин, крім трикотажних, з фетру чи матеріалів нетканих, з матеріалів текстильних із просоченням чи покриттям, з маси паперової, паперу, вати целюлозної або полотна з волокон целюлозних, гуми вулканізованої (крім гуми твердої), пластмас, бюстгальтери, пояси, корсети, підтяжки, підв’язки й вироби подібні та їх частини, з будь-якого текстильного матеріалу, включаючи трикотажні, парасолі від дощу, тростини, тростини-сидіння, хутро штучне ткане, одяг і аксесуари одягу зі шкіри натуральної або композиційної, крім рукавичок спортивних зі шкіри, головні убори з хутра, шкурки хутряні дублені чи вичинені, одяг і аксесуари одягу, трикотажні машинного або ручного в’язання, капелюхи й убори головні трикотажні, колготки, панчохи, шкарпетки та вироби панчішно-шкарпеткові інші, трикотажні машинного та ручного в’язання, взуття, крім спортивного, частини взуття, устілки змінні, устілки під п’ятку та деталі подібні; гетри, гамаші та вироби подібні, їх частини.51. Показники рядка 314 товарної групи "Побутові електротовари та електронна апаратура побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення" включають дані про прилади охоронної та пожежної сигналізації та їх частини, запобіжники плавкі, вимикачі автоматичні, апаратуру для захисту електричних схем, реле, елементи первинні та батареї до них, акумулятори нікель-кадмієві, нікель-металогідрідні, літій-іонні, літій-полімерні, залізо-нікелеві та акумулятори електричні інші, кабелі коаксіальні та провідники, перемикачі, патрони для ламп, вилки штепсельні, розетки та пристрої для комутації чи захисту електричних схем, побутові холодильники й морозильники, машини посудомийні, пральні та сушильні, електроковдри, вентилятори, шафи вентиляційні чи витяжні, побутові, прилади електромеханічні побутові з вмонтованим електродвигуном, електробритви, пристосовання для видалення волосся, машинки для підстригання волосся, із вмонтованим електродвигуном, прилади електронагрівальні перукарські та сушарки для рук; праски електричні, водонагрівачі електричні проточні або із тепловим акумулятором, водонагрівачі занурювальні (кип'ятильники), електроприлади для обігрівання приміщень і обігрівання ґрунту, печі мікрохвильові, печі інші, котли для варіння, плити кухонні; грилі та ростери, елементи нагрівальні електричні (опори), частини приладів побутових електричних, машин посудомийних і машин для миття, наповнення, закупорювання, пакування й обгортання, машини й устатковання для промивання, чищення, віджимання, прасування, фарбування, намотування та подібних видів оброблення пряжі текстильної та тканин; машини й устатковання для оброблення фетру, машини швейнi побутовi, камери телевізійні, антени та відбивачі антенні усіх видів, частини до них; частини до апаратури передавальної для радіо і телебачення, камер телевізійних, приймачі телевізійні, приймачі радіомовні (крім автомобільних), електропрогравачі, програвачі грамплатівок, програвачі касетні та апаратуру для відтворювання звуку, магнітофони й апаратуру для записування звуку іншу, відеомонітори та відеопроектори, не поєднані з телеприймальною апаратурою та не призначені для використання у системах автоматизованого оброблення даних, мікрофони та підставки для них, гучномовці, телефони, що пристосовані для одягання на голову, навушники, установки, що складаються з мікрофона та гучномовця, підсилювачі звукових частот електричні, пристрої для підсилювання звуку електричні, вузли та приладдя для звуко- та відеоустатковання, камери цифрові, апаратуру передавальну, фотопластинки та фотоплівку експоновані, непроявлені та проявлені, плівку для миттєвих фотознімків, світлочутливі, неекспоновані, фотопапір, емульсії фотографічні, фотохімікати, лінзи об’єктивів (об’єктиви) для камер, проекторів, фотозбільшувачів чи фотозменшувачів, фотокамери для підготовки пластин або циліндрів до друку, фотокамери для перенесення зображення документів на мікрофільми, мікрофіші або на мікроносії інші, фотокамери з миттєвим отриманням готового знімка та фотокамери інші, кінокамери, проектори кінематографічні, проектори слайдів, проектори зображення інші, фотоспалахи, фотозбільшувачі, обладнання фотолабораторій, негатоскопи, екрани проекційні, частини та приладдя для устатковання фотографічного, листи та пластини з поляризаційного матеріалу, лінзи, призми, дзеркала та елементи оптичні інші (крім елементів з оптично необробленого скла), вмонтовані або невмонтовані, крім елементів подібних для камер, проекторів, фотозбільшувачів чи фотозменшувачів, біноклі, моноклі, телескопи оптичні інші, прилади астрономічні інші, мікроскопи оптичні, пристрої на рідких кристалах, лазери, крім діодів лазерних, прилади та інструменти, оптичні, інші, їх частини та приладдя, волокна оптичні та пучки волокон оптичних; кабелі волоконно-оптичні (крім складених із волокон в індивідуальних оболонках), фотоспалахи та лампи-спалахи, кубики-спалахи та вироби подібні.

52. Показники рядка 315 товарної групи "Вироби з кераміки та скла" включають дані про пляшки, банки, флакони й тара інша, зі скла, крім ампул; пробки, кришки та засоби для закупорювання інші, зі скла (товари для використання у домогосподарстві), посудини зі скла для пиття, крім склокерамічних, посуд столовий і кухонний зі скла, вироби зі скла для туалетних кімнат, офісів, оздоблення приміщень тощо (інші товари), посуд столовий і кухонний, вироби господарські інші та вироби для туалетних кімнат, з фарфору, посуд столовий і кухонний, вироби господарські інші та вироби для туалетних кімнат, крім з фарфору, статуетки та вироби декоративні керамічні інші, вироби керамічні не для будівництва інші.

53. Показники рядка 316 товарної групи "Засоби для чищення та полірування" включають дані про засоби мийні та засоби для чищення, засоби полірувальні та креми для догляду за взуттям, меблями, підлогою, кузовами автомобілів, склом або металом, препарати для ароматизування чи дезодорування приміщень, воски штучні та воски готові, пасти, порошки та засоби для чищення інші.Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3
©stom.tilimen.org 2023
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет