На допуснатите и недопуснатите до интервю кандидати за заемане на



Дата02.04.2019
өлшемі77.5 Kb.
СПИСЪК

НА ДОПУСНАТИТЕ И НЕДОПУСНАТИТЕ ДО ИНТЕРВЮ КАНДИДАТИ ЗА ЗАЕМАНЕ НА
за длъжността: Младши юрисконсулт – 2 (две) щатни бройки

в отдел „Административно-правно обслужване

дирекция „Административно-правно обслужване, човешки ресурси и връзки с обществеността”

в Агенция по вписванията


Съгласно решение на конкурсната комисия за минималния резултат, при който кандидатът се счита за успешно издържал теста – най-малко 20 точки, на основание чл. 27, ал. 3 от Наредбата за провеждане на конкурсите за държавни служители и във връзка с Протокол № 3 от 11.06.2012 г. за определяне на резултатите на кандидатите от проведения на 11.06.2012 г. от 10:00 часа тест, комисията

РЕШИ:
І. Допуска до интервю следните кандидати:


№ по ред

Име, презиме и фамилия на кандидата

Общия брой на точки при решаване на тест

Коефициент

Резултат от теста

1.

Олга Максимова Стоянова

30

3

90

2.

Снежана Пенкова Ташева

28

3

84

3.

Младен Исаев Колев

30

3

90

4.

Теодора Маринова Цановска

21

3

63

5.

Кирил Живков Чакъров

20

3

60

6.

Деница Веселинова Нинова

22

3

66

7.

Илияна Николова Тодорова

23

3

69

8.

Радослав Тошков Райков

21

3

63

9.

Георги Владимиров Аргиров

20

3

60

10.

Наталия Пенкова Николова

23

3

69

11.

Петър Тошков Митринджаков

29

3

87

12.

Тодор Димитров Павлов

20

3

60

13.

Бистра Георгиева Павлова

20

3

60

14.

Ивайло Ячков Божинов

21

3

63


ІІ. Недопуска до интервю следните кандидати:


№ по ред

Име, презиме и фамилия на кандидата

Общия брой на точки при решаване на тест

1.

Бистра Николаева Хасъмска

Не се явила

2.

Петър Стоянов Кютукчиев

Не се явил

3.

Николай Венелинов Михайлов

Не се явил

4.

Бисер Стаменов Велинов

11

5.

Деян Бинев Иванов

Не се явил

6.

Костадин Йорданов Костадинов

19

7.

Радослав Николаев Николов

18

8.

Ганка Атанасова Пеловска

Не се явила

9.

Лилия Олег Кашукеева

Не се явила

10.

Мария Асенова Филипова

Не се явила

11.

Ирена Здравкова Василева

16

12.

Лиляна Христова Смиленова

Не се явила

13.

Мая Илиева Атанасова

8

14.

Александър Горанов Стоянов

10

15.

Соня Георгиева Митинска

11

16.

Валентин Здравков Стоев

14

17.

Мария Илиева Ангелова

Не се явила

18.

Красимира Борисова Петкова

14

19.

Георги Енчев Колев

Не се явил

20.

Незабравка Николаева Петкова

12

21.

Анко Александров Петков

Не се явил

22.

Димитър Петров Мочев

Не се явил

23.

Деко Стефанов Деков

Не се явил

24.

Моника Владимирова Владимирова

14

25.

Дойчина Сирманова Иванова

9

26.

Пенчо Пенчев Маджаров

Не се явил


Интервюто с допуснатите кандидати ще се проведе от 10.00 часа на 13.06.2012 г., в сградата на Агенция по вписванията, гр. София, кв. „Гео Милев”, ул. „Елисавета Багряна” № 20.
ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КОНКУРСНАТА КОМИСИЯ: …………/П/……………

РУМЯНА ДУШКОВА
гр. София 11.06.2012 г.


Достарыңызбен бөлісу:


©stom.tilimen.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет