Хабарлама Отырар 3-ші кезең 03. 07. 2017 жылғы қатысушылардың тізімі



бет1/4
Дата01.04.2018
өлшемі486.9 Kb.
  1   2   3   4
Хабарлама

Отырар 3-ші кезең
03.07.2017 жылғы қатысушылардың тізімі:




Қатысушылардың

Т.А.Ә.


Берілген тестің коды

Текст қорытындысы

1

Ибадуллаев Нурполат Рахымбердиевич

ЮКО M 31

58%

2

Жакашов Максат Усенулы

ЮКО M 32

57%

3

Толеген Бейсенбек

ЮКО M 33

55%

4

Жарқынбекұлы Фараби

ЮКО M 34

57%

5

Балабек Назурла Дінәсілұлы

ЮКО M 35

59%

6

Джабагиев Нургали Егентаевич

ЮКО M 36

55%

7

Бегенов Абай Икрамбекұлы

ЮКО M 37

65%

8

Бабақұлов Мағжан Мұсаұлы

ЮКО M 38

62%

9

Досанов Едилбай Дуйсенбаевич

ЮКО M 39

60%

10

Байготанов Абдулла Ибадуллаевич

ЮКО M 40

58%

11

Ержанұлы Ерболат

ЮКО M 41

58%

12

Мырзахмет Бауыржан Сұлтанханұлы

ЮКО M 142

61%

13

Мырзатаев Русланбек Темірханұлы

ЮКО M 147

56%

14

Кәрібай Жасұлан Нұралыұлы

ЮКО M 149

61%

15

Тулепов Убайдулла Аблазович

ЮКО M 152

58%

16

Кудирбеков Жандос Турсынханович

ЮКО M 160

58%

17

Ермаханбет Ақтай Сәтбайұлы

ЮКО M 163

63%

18

Саметов Биржан Маханбетжанович

ЮКО M 164

59%

19

Мамасериков Асхат Жаңабайұлы

ЮКО M 165

66%

20

Жандарбек Болатхан Амеұлы

ЮКО M 169

58%




Женшин 6







21

Айтбай Жақсыгүл Нұрлыханқызы

ЮКО Ж 11

56%

22

Махан Ақниет Амантайқызы

ЮКО Ж 12

65%

23

Жексен Гүлнар Базарбекқызы

ЮКО Ж 13

55%

24

Акбердиева Молдир Абихановна

ЮКО Ж 14

63%

25

Қабылдай Сәтен Мамырайқызы

ЮКО Ж 15

66%

26

Бектасова Гүлмира Ермекбайқызы

ЮКО Ж 16

59%



Мақтарал ауданы бойынша "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасының" екінші бағыты шеңберінде "Бастау бизнес" жобасы бойынша кәсіпкерлік негіздері бойынша оқуға қабылдануға тапсырылған 3-топ тест қортындысы






Аты-жөні

Бизнес түрі

Тесттің коды

Балы

1

Халибеков Есиркеп

мал шаруашылығы

ЮКО М 155

57

2

Садиков Бактияр Кадиркулович

мал шаруашылығы

ЮКО М 170

57

3

Байтемиров Кантуре Сметович

мал шаруашылығы

ЮКО М 157

60

4

Жайлғанов Сәбитхан Кәрімұлы

мал шаруашылығы

ЮКО М 147

65

5

Омарханов Мейіржан Бауыржанұлы

мал шаруашылығы

ЮКО М 158

61

6

Расулов Исмаил Исламович

мал шаруашылығы

ЮКО М 161

62

7

Сейтбаев Абдукарим Абдужадилович

мал шаруашылығы

ЮКО М 169

59

8

Орынбасаров Даулет Киргизбаевич

мал шаруашылығы

ЮКО М 154

60

9

Акилбеков Тажибек Даутович

Шағын нан цехы

ЮКО М 152

57

10

Наргозиев Жанас Алибаевич

мал шаруашылығы

ЮКО М 149

62

11

Балтабай Ерболат Сапарбайұлы

мал шаруашылығы

ЮКО М 150

56

12

Равшанов Бахтыбек Кажданбекович

мал шаруашылығы

ЮКО М 172

59

13

Еспергенов Тимур Оналбаевич

мал шаруашылығы

ЮКО М 163

58

14

Туймебаев Асканбай Касымович

мал шаруашылығы

ЮКО М 171

60

15

Султанмуратов Аскар Копжасарович

Жүк тасымалдау

ЮКО М 156

60

16

Шарапхан Есбол Назарбекұлы

мал шаруашылығы

ЮКО М 165

56

17

Абилов Нургали Мамадалиевич

мал шаруашылығы

ЮКО М 165

58

18

Әбіләзім Бақдәулет Қыдырбекұлы

мал бордақылау

ЮКО М 167

63

19

Мурзебаев Марат Багтыбаевич

мал бордақылау

ЮКО М 166

59

20

Саржанов Жандос Сейдаханович

мал бордақылау

ЮКО М 164

58

21

Жумабеков Орынбай Талгатулы

мал бордақылау

ЮКО М 162

57

22

Аринбеков Абилхан Темирбекович

мал бордақылау

ЮКО М 174

58

23

Серқұл Досбол Жұмағалиұлы

мал шаруашылығы

ЮКО М 175

60

24

Акылбеков Бастарбек Даутович

Өндірістік цех

ЮКО М 153

56

25

Нарботаев Усербай

Мал шаруашылығы

ЮКО М 151

59

26

Раманкулов Еркінбек Нурлыбекович

Мал басын көбейту

ЮКО М 176

63

27

Агибаев Ғабиден

Жолаушылар тасымалы

ЮКО М 148

61

28

Абилов Нурдаулет Мамадаливич

Мал басын көбейту

ЮКО М 168

58

Әйелдер

29

Еспергенова Майра Өмірәліқызы

мал шаруашылығы

ЮКО Ж 63

55

30

Ергешбаева Арай Ергазықызы

тігін цехы

ЮКО Ж 70

60

31

Жантөреева Несібелі Кенжебайқызы

мал бордақылау

ЮКО Ж 65

61

32

Абирова Айзат Каршыгаевна

ара шаруашылығы

ЮКО Ж 62

57

33

Бабакулова Мафтуна Куралбайевна

салон красоты

ЮКО Ж 68

59

34

Мейрбекова Фарида Еркимбековна

мал бордақылау

ЮКО Ж 61

57

35

Казанбаева Гулдариха Джилкибаевна

мал санын көбейту

ЮКО Ж 64

64

36

Каримова Гулжан Ерхановна

мал бордақылау

ЮКО Ж 66

57

37

Рахматуллаева Алтынай Кудайбергеновна

Мал шаруашылығы

ЮКО Ж 69

60

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлер палатасының Ордабасы аудандық филиалының «Бастау Бизнес» кәсіпкерлік негіздеріне оқыту бағдармасы бойынша тестілеу нәтижелері туралы


ХАБАРЛАМА

ОҚО, Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы 27.06.2017 жыл


24.06.2017 жылғы тестке қатысушылардың тізімі мен нәтижелері




Аты жөні

Мекен жай

Жоспарланған айналысу
саласы


Тестілеу нәтижесі

1

Канатов Аманкелди Камалатдинович

Шубарсу-1, Виктория № 1

Мал шаруашылығы

57%

2

Бертай Оразмухмед Айтбекұлы

Қайнар,Жамбыл № 44

Мал шаруашылығы

58%

3

Еділбай Ғазиз Балахметұлы

Бадам ауылы

Мал шаруашылығы

61%

4

Қуанбай Аппақтөре Күнболатұлы

Жеңіс ауылы

Мал шаруашылығы

57%

5

Оразбаев Галымжан Иманбаевич

Темірлан, Мусаева №1

Мал шаруашылығы

57%

6

Тұрлыбек Қасым Тұрсынбекұлы

Төреарық, Әнапиян №4

Мал шаруашылығы

57%

7

Райбеков Ердос Анламасович

Бадам, Жунис н/з

Мал шаруашылығы

58%

8

Әбдіқадәров Бақдаулет Есенәліұлы

Көкарал,Төлегенов №21

Мал шаруашылығы

55%

9

Кенжекулов Бауыржан Рахмотуллаевич

Темірлан, Момышұлы №68

Мал шаруашылығы

60%

10

Турсынбаев Е.М.

Темірлан ауылы

Мал шаруашылығы

55%

11

Төледияр Ернар Полатбекұлы

Темірлан, Тәуке хан №17/2


Мал шаруашылығы

61%

12

Салықбай Сафуан Балтабайұлы

Темірлан ауылы

Мал шаруашылығы

58%

13

Бакиров Ерлан Тажибаевич

Шубарсу, Арман-3, №454

Мал шаруашылығы

56%

14

Оспанов Рахим Рамазанович

Шубар, Уалиханов №19

Мал шаруашылығы

58%

15

Жунисбаев Жумагали Кенесович

Шубарсу,Геолог №197


Мал шаруашылығы

57%

16

Құрманбай Арыстан Тойлыбекұлы

Бөген, Сәдуақас №70

Мал шаруашылығы

60%

17

Сманов Ерлан Тасынович

Темірлан, Момышұлы №68

Мал шаруашылығы

0%

18

Сұлтанхан Арманбек Калдыбекұлы

Жамбыл, Датқа №3

Мал шаруашылығы

60%

19

Төледияр Ғалымжан Мұратбекұлы

Темірлан, Тәуке хан №17/2


Өңдеу өнеркәсібі

58%

20

Джуматаев Куаныш Койшибекович




Мал шаруашылығы

60%

21

Ескермес Роза Тынышбекқызы

Қажымұхан, Мұстафаұлы № 49


Мал шаруашылығы

55%

22

Талтеева Рсалат Рахимовна

Ынтымақ, №248


Мал шаруашылығы

57%

23

Каржаубаева Рая Балмагамбетовна

Шубарсу, Энергетик


Өңдеу өнеркәсібі


57%

24

Әсілова Гүлдана Нұржанқызы

Темірлан ауылы

Мал шаруашылығы

58%

25

Рахматулла Ақтолқын Оралқызы




Мал шаруашылығы

54%

26

Бакирова Юлдуз Тажибаевна

Шубарсу, Арман-3, №454/1

Мал шаруашылығы

62%

27

Бердалиева Альбина Сапартаевна

Қайнар, Толе би №6

Мал шаруашылығы

59%

28

Мырзараимова Жазира Касимбековна

Қажымұқан, Мұстафа № 54

Мал шаруашылығы

57%





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4


©stom.tilimen.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет