Диплом (аттестат) алуға сенім білдірген адамға берілген сенім хатты нотариалды түрде растау



Дата22.04.2018
өлшемі176 Kb.
#71331
түріДиплом
Диплом (аттестат) берілу кезіндегі қажетті құжаттар:

  1. Жеке куәлік (паспорт),

  2. жеке куәлігін растайтын құжаттың көшірмесі,

  3. диплом (аттестат) алуға сенім білдірген адамға берілген сенім хатты нотариалды түрде растау,

  4. ізденушінің қорғағаннан кейін тегі өзгерген жағдайда, некеге тұру (бұзу) неке қағазының көшірмесі нотариалды түрде расталуы керек.

 

Кандидаттар

техника ғылымдары бойынша:

  1. Сербин Василий Валерьевич;

  2. Саксенбаева Жанна Сергеевна;

  3. Пак Александр Александрович;

  4. Рамазанов Ермек Тлесбаевич;

  5. Кулик Вероника Борисовна;

  6. Мұқашева Роза Урумқанқызы;

  7. Елемес Дархан Елемесұлы;

  8. Шугаев Геннадий Алексеевич;

  9. Таженова Гульзада Даулетхановна;

  10. Садыханов Қайрат Бейсенбекович;

  11. Балғабаев Мансур Әбдімәлікұлы;

  12. Өндірбаев Мақұлбек Сейдазымұлы;

  13. Мұстафин Жасұлан Жарылқағанұлы;

  14. Нүркенов Жанбыршы Есетұлы;

  15. Орыспаев Мақсат Токенович;

  16. Жидилов Ерік Шаханұлы;

  17. Мақатова Жанаркүл Мәлібекқызы;

  18. Манкеев Жомарт Нуркисаевич;

  19. Зубова Ольга Александровна;

  20. Жамиев Марат Шахматович;

  21. Әлиакбарқызы Дана;

  22. Алимбаев Ғалым Тансықбайұлы;

  23. Сейтказинов Оразалы Даутқалиұлы;

  24. Досбаева Роза Жолшараевна;

  25. Пазылова Сандуғаш Бексейтқызы;

  26. Адилова Нұргүл Болатқызы;

  27. Мырзахметов Марат Асанович;

  28. Акчалов Берик Сагимбекович;

  29. Касымжанова Куралай Советовна;

  30. Усембаев Мукаш Қалиұлы;

  31. Жазықбаева Ғалия Муратқызы;

  32. Байбатыров Торебек Абелбаевич;

  33. Юнусбаева Инабад Маратжанқызы;

  34. Шералиева Айнұр Болатбекқызы;

  35. Баймаханова Сауле;

  36. Шаймерденова Гүлзейнеп Смакулқызы;

  37. Байсалова Ақмарал Даутбекқызы;

  38. Захарова Наталья Анатольевна;

  39. Айкөзова Лаура Дәулетбекқызы;

  40. Орымбетова Гүлбағи Әмитқызы;

  41. Қайрлиева Фазилат Басарқызы;

  42. Сүлейменова Лаура Әскербекқызы;

  43. Чернышева Алла Алексеевна;

  44. Сайдашева Фарида Фратовна;

  45. Балабас Лидия Хизировна;

  46. Нұршайықова Гүлнұр Тлеубергенқызы;

  47. Игнатьев Евгений Ростиславович;

  48. Чернобай Дмитрий Васильевич;

  49. Бимағамбетова Лалита Нұрманқызы;

  50. Кусмухамбетов Мухамет-Али Едигенович;

  51. Исаханова Әсел Болатқызы;

  52. Жатқанбаев Ерғазы Тілеубайұлы;

  53. Дмитриева Татьяна Сергеевна;

  54. Солтабаева Сауле Темірболатқызына;

  55. Канатбаева Айгүл Шахи-Задақызы;

  56. Ягудеев Рахметулла Шамарданұлы;

  57. Бұқтыбаева Сәуле Қайырғалиқызы;

  58. Жазықбаев Қалдыбай Алпанұлы;

  59. Байниязов Дархан Тасқараұлы;

  60. Ілиясов Бегім-Мұрат Нұрланұлы;

физика-математика ғылымдары бойынша:

  1. Шарипов Кадырбек Султанбекович;

  2. Әужани Ерқанат Әужанұлы;

  3. Тағаева Бәтима Серікбайқызы;

  4. Жукенов Марат Қаратайұлы;

  5. Алдияров Нахыпбек Уалиевич;

география ғылымдары бойынша:

  1. Сорокина Татьяна Евгеньевна;

  2. Кушникова Людмила Борисовна;

химия ғылымдары бойынша:

  1. Курапова Мария Юрьевна;

  2. Исабаева Гүлсім Мақсұтқызы;

  3. Жамбеков Заңғар Мәтібайұлы;

  4. Нұрбаева Роза Қалиқызы;

  5. Айтқұлова Райхан Элтайбекқызы;

  6. Мажибаев Асылжан Кенжекерейұлы;

  7. Ұсманов Хозрат Сұлтанұлы;

  8. Ким Ольга Клементьевна;

  9. Желдібаева Айнұр Амангелдіқызы;

  10. Елубай Мадениет Азаматұлы;

  11. Родичев Михаил Алексеевич;

  12. Цель Анна Валерьевна;

  13. Досмайл Төлеген Шашубайұлы;

  14. Сулейменова Улдане Яхыметовна;

медицина ғылымдары бойынша:

  1. Сафина Светлана Габдулвалқызы;

  2. Завьялова Марина Юрьевна;

  3. Мухамеджанова Әсел Исламбекқызы;

  4. Ермағамбетова Айгүл Пазылбекқызы;

  5. Ли Елена Юрьевна;

  6. Сейітбай Асқар Нұрқасымұлы;

  7. Садвокасова Лязат Мендыбайқызы;

  8. Құрманғалиева Клара Бөлеубайқызы;

  9. Құсаинов Алмас Әбіхасұлы;

  10. Жаханова Ботагоз Амангелдіқызы;

  11. Нурмаханова Жаннат Махмутқызы;

  12. Ахметова Виктория Фардиновна;

  13. Бидайбаев Ноян Шайғабасұлы;

  14. Шағатаева Бибігүл Адайқызы;

  15. Сейтенов Серік Сайлаубайұлы;

  16. Төлетова Айгерім Серікбайқызы;

  17. Аманбаева Анастасия Владиславқызы;

  18. Дошақанова Әсел Байдаулетқызы;

  19. Қадралиева Эльвира Ибрагимқызы;

  20. Шерстов Сергей Юрьевич;

  21. Тнымкулов Тельжан Эрикұлы;

  22. Белоцерковский Виктор Александрович;

  23. Оразбакова Гаухар Отанбайқызы;

  24. Ермуханова Людмила Сергеевна;

  25. Садыкова Гульнара Макатовна;

  26. Мухаметжанова Зауреш Таңатқызы;

  27. Сагидуллина Гульмира Ғабдуллақызы;

  28. Теляева Нүрилә Нұрмаханқызы;

  29. Ажмуратова Мәдина Асанқызы;

  30. Бегімбаева Эльмира Жуазбайқызы;

  31. Суримбаева Райна Томашқызы;

  32. Хамидулин Болат Сағдатұлы;

  33. Рузуддинова Гүлсара Тоқанқызы;

  34. Байғошқарова Рахат Өсербайқызы;

  35. Есенгелдиева Айгүл Молдабекқызы;

  36. Нұрымова Гүлдара Алданышқызы;

  37. Бекпан Алмат Жақсылықұлы;

  38. Кужакулов Дон Кужакулович;

фармацевтика ғылымдары бойынша:

  1. Тогаева Надира Ерболсынқызы;

  2. Раганина Қарлығаш Тлеубергенқызы;

биология ғылымдары бойынша:

  1. Қанағатов Жамбыл Жолдыбайұлы;

  2. Тауасарова Мақпал Қамбарқызы;

  3. Жантеева Гүлрайхан Ендібайқызы;

  4. Әкімбаева Айнұр Құрманбекқызы;

  5. Жұмадилов Болат Зұлхарнайұлы;

  6. Леонова Юлия Михайловна;

  7. Боранбаева Райхан Сұлтанмұратқызы;

  8. Бекбауов Төлеген Кештенұлы;

  9. Елібаева Гулмира Исатайқызы;

  10. Кисебаев Жанібек Сағатұлы;

  11. Исбеков Қуаныш Байболатұлы;

  12. Даулетбаева Маржанкуль Мырзахметовна;

  13. Серикова Шынар;

  14. Сембаева Жібек Пернебекқызы;

  15. Нармұратова Мейрамкүл Құдіретқызы;

ауыл шаруашылығы ғылымдары бойынша:

  1. Нысанбаев Ерлан Нұралыұлы;

филология ғылымдары бойынша:

  1. Ибраймова Лира Абдилдабековна;

  2. Нұрмағамбетова Салтанат Абрайқызы;

  3. Нұрлыбаев Нұржан Мәдірайұлы;

  4. Исмагулова Айнагуль Ербулатовна;

  5. Асылбекова Жанылхан Мамежановна;

  6. Баешова Балзия Шегетайқызы;

  7. Ұзақова Рашида Мұқашқызы;

  8. Кривенко Галина Анатольевна;

  9. Рахимжанова Айгерим Сарсембайқызы;

  10. Субботина Виктория Владимировна;

  11. Мухитдинов Рашид Сражович;

  12. Қанапьянов Қанат Нұрымұлы;

  13. Сарбалаев Елдос Жақсыбайұлы;

  14. Қойшыбаева Гульмира Сайлаубаевна;

  15. Шахметова Назира Аханқызы

 

 

  1. Әбдіғаппарова Жанар Жақсыбекқызы;

  2. Негізбаева Марлан Оңласынқызы;

  3. Шанбаева Лаура Рзабаевна;

  4. Әлпейісова Камал Әбілқасымқызы;

  5. Бейсембаева Сәуле Төлеутайқызы;

  6. Федосова Елена Викторовна;

  7. Балтымова Мира Рашидқызы;

өнертану бойынша:

  1. Джексембаева Анара Маратқызы;

  2. Султанова Мадина Эрнестовна;

  3. Қобжанова Светлана Жұмасұлтанқызы;

тарих ғылымдары бойынша:

  1. Ахметұлы Сұраған;

  2. Бақторазов Сейдахан Уәлиұлы;

  3. Берлібаева Әсел Бақдаулетқызы;

  4. Екібаев Рүстем Жақсыбекұлы;

  5. Нұрбаев Жасұлан Есейұлы;

  6. Нургалиева Айжан Сатыбалдықызы;

  7. Саяхимова Шолпан Назарбекқызы;

  8. Асанова Баян Сүлейменқызы;

  9. Гиззатов Саялбек Махамбетұлы;

  10. Қайрғалиева Гүлфайруз;

  11. Хекимоғлу Вежихи Сефа Фуат;

  12. Белгожа Ернұр Қуатұлы;

  13. Жапекова Гүлфайрус Қабдулқызы;

  14. Жұмаділ Арман Қабдешұлы;

  15. Қыстаубаева Айгүл Қадырбекқызы;

  16. Мусагулова Айгуль Болатовна;

  17. Макипов Асқар Советқанұлы;

философия ғылымдары бойынша:

  1. Ибекеева Сәуле Елемесқызы;

  2. Кулжанова Жұлдызай Тимерқанқызы;

  3. Гулякина Нина Евгеньевна;

  4. Сарқұлова Манифа Ставалқызы;

саяси ғылымдары бойынша:

  1. Иманбаева Алтынгүл Ахметқызы;

  2. Омарғазы Ерғали Ерғазыұлы;

  3. Мурзалин Малик Кенесбайұлы;

  4. Сейсенова Найля Бақытбекқызы;

  5. Өнербаев Бахтияр Әлтайұлы;

социология ғылымдары бойынша:

  1. Веревкин Алексей Валентинович;

экономика ғылымдары бойынша:

  1. Бектеміров Әбдрәш Кәрбозұлы;

  2. Искаков Бауыржан Мұратбекұлы;

  3. Бекенова Лидия Молдабайқызы;

  4. Ахатова Эльмира Хасенқызы;

  5. Мусина Раушан Серікқызы;

  6. Мизамбекова Жамиля Каспиевна;

  7. Мүбәрак Жазира;

  8. Сағымбаева Альмира Юбилерқызы;

  9. Алина Гүлжан Балтабайқызы;

  10. Чжао Янь;

  11. Нарқұлова Шахло Аманқұлқызы;

  12. Алшымбаев Біржан Жантасұлы;

  13. Оразаева Әсел Болатқызы;

  14. Кұндақова Лаура Рапыққызы;

  15. Чермошенцева Елена Владимировна;

  16. Жанбырбаева Саним Мамановна;

  17. Жаркымбекова Жанель Султанғазықызы;

  18. Каражан Ерлік Нариманұлы,

  19. Мұстафина Алма Сәбитқызы;

  20. Құрманалиев Ерлан Қарыпбайұлы;

  21. Замбинова Гульмира Қайырбайқызы;

  22. Бекбусинова Гүлнафиз Кенжебекқызы;

  23. Макишева Жанна Анатолийқызы;

  24. Исатаева Құралай Беркінқызы;

  25. Пірімжарова Қалияш Қуанышқызы;

  26. Мадиярова Эльвира Собетоллақызы;

  27. Садықова Айжан Ерханқызы;

  28. Баримбекова Зауреш Асанқызы;

  29. Кучина Елена Борисовна;

  30. Сапарова Айнұр Алпамысқызы;

  31. Абдреева Айгүл Батырбекқызы;

  32. Байқадамов Нұркен Тұрарұлы;

  33. Маханбетова Ұлмекен Рахметуллаевна;

  34. Сапарова Гульнара Тельмановна;

  35. Женсхан Дарима;

  36. Золотарева Светлана Витальевна;

  37. Нұрмағамбетова Ажар Зейнуллақызы;

  38. Мауленов Бақберген Бөлдешұлы;

  39. Арзикулова Рахат Калмахамбетқызы;

  40. Смаилов Жанболат Амангелдіұлы;

  41. Сабдалина Анар Қиялқызы;

  42. Чернай Елена Алексеевна;

  43. Ахметов Бақытжан Ашимжанович;

  44. Тулеубаева Мейрамкуль Каленовна;

  45. Ағайдаров Ермек Садуақасұлы;

  46. Жұманазаров Берік Бекбауұлы;

  47. Сәдібеков Ұласбек;

заң ғылымдары бойынша:

  1. Сабырбаев Айбек Маратұлы;

  2. Ибрагимов Азиз Тилапжанович;

  3. Пенчуков Евгений Викторович;

  4. Мұсабеков Ерубай Әбілқасымұлы;

  5. Байсалова Гүлзира Түргенқызы;

  6. Мұсабаева Гүлбахша Нұрмұқанқызы;

  7. Иманбаев Қуат Сарыбайұлы;

  8. Сверчков Николай Иванович;

  9. Кульдинова Салтанат Кальбековна;

  10. Мейркулова Гульмира Даулетханқызы;

  11. Сыздықов Бақытбек Қапанұлы;

  12. Сансызбайқызы Салтанат;

  13. Бердиярова Жамиля Серікбайқызы;

  14. Локтева Юлия Станиславовна;

  15. Мұратбеков Ертас Байтасұлы;

  16. Бекбаева Мадина Самиғоллақызы;

педагогика ғылымдары бойынша:

  1. Мамырбекова Гульсан Ариповна;

  2. Абилхаирова Жанар Айтбайқызы;

  3. Ташкеева Гульмира Қанатбековна;

  4. Балагазова Светлана Тулеутаевна;

  5. Мулдашева Бағдашжан Қадыржанқызы;

  6. Жалмагамбетова Булгун Чакенқызы;

  7. Маханов Тұрсынхан Шалабайұлы;

  8. Жарасова Гүлжан Сағидуллақызы;

  9. Джонисова Гүлжиян Қабдолғалиқызы;

  10. Закирова Алма Булатқызы;

  11. Ералина Ғазиза Қуандыққызы;

  12. Сәлімбаева Айман Онғарбайқызы;

  13. Қыпшақов Сұлтанмахмұт Аққайұлы;

  14. Айтпаева Жанат Жеңісбекқызы;

  15. Досанова Алма Әбілханқызы;

  16. Джантасова Дамира Дулатқызы;

  17. Лихачева Елена Николаевна;

  18. Әбішева Нұрзия Мағазқызы;

  19. Қалтаева Гүлнар Кенжебайқызы;

  20. Таганова Ару Мерекеевна;

  21. Сағындықов Амантай;

  22. Байтұрсынова Айгүл Аманжолқызы;

  23. Медеубаева Кенжехан Тұрапбекқызы;

  24. Ботабаева Әдемі Еркебайқызы;

  25. Сихынбаева Жамила Сарсенбаевна;

  26. Салпынова Қаным Қыдырбайқызы;

  27. Узахова Айнакүл Сламовна;

  28. Есимханова Нагима Ауелбековна;

  29. Примбетова Гүлжан Серікбайқызы;

  30. Устелимова Наталья Анатольевна;

  31. Шахметова Динара Сапарғалиқызы;

  32. Мирманова Алия Мухановна;

  33. Жүсіпова Жанна Азатқызы.




 Ғылым кандидаты ғылыми дәрежесіне қайта аттестатталды

физика-математика ғылымдары бойынша:

  1. Бакланова Ольга Евгеньевна;

техника ғылымдары бойынша:

  1. Сапа Владимир Юрьевич;

  2. Кәленов Ғалымжан Кендебайұлы;

  3. Қуатбеков Нұрлан Әбдімұсаұлы;

  4. Садуева Гульмира Худайбергеновна;

медицина ғылымдары бойынша:

  1. Қурамысов Еркін Ақбарұлы;

  2. Карибаева Шолпан Кенесқызы;

 

философия ғылымдары бойынша:

  1. Гизатуллина Гульгина Әлімжанқызы

саяси ғылымдары бойынша:

  1. Сахиев Сәулет Ерназарұлы;

мәдениеттану бойынша:

  1. Алиясова Валентина Нұрмағамбетқызы;

педагогика ғылымдары бойынша:

  1. Таубаева Сара Тілеубергенқызы;

  2. Джексенбаева Калияш Оспановна.

 

 

Доценттер

05.13.00 – Ақпараттама, есептеу техникасы және басқару мамандығы бойынша:

  1. Султанова Бахыт Кайркеновна;

  2. Иваницкая Наталья Васильевна;

  3. Үкібасова Ғалия Сағандыққызы;

01.01.00 – Математика мамандығы бойынша:

  1. Абдуахитова Гүлжан Еркінғалиқызы;

  2. Тұрметов Батырхан Құдайбергенұлы;

  3. Джандигулов Әбдіғали Ережепұлы;

02.00.00 – Химия мамандығы бойынша:

  1. Чопабаева Нәзира Нәбиқызы;

  2. Күсепова Ләзат Аманжолқызы;

  3. Бейсембаева Луиза Қимашкеқызы;

  4. Нұржанова Сәуле Бәкірқызы;

  5. Сакиева Зауре Жандарбекқызы;

  6. Кулаков Иван Вячеславович;

  7. Талтенов Абзал Ахатұлы;

03.02.00 – Экология мамандығы бойынша:

  1. Абдуажитова Асель Муратовна;

01.04.00 – Физика мамандығы бойынша:

  1. Воронин Анатолий Михайлович;

  2. Абишев Медеу Ержанұлы;

  3. Белисарова Фарида Бексұлтанқызы;

  4. Тұрманбеков Төребай Абдрахманұлы;

  5. Такібаев Нұрғали Жабағаулы;

05.23.00 – Радиотехника және байланыс

  1. Байкенов Әлімжан Сергеевич;

05.23.00 – Құрылыс мамандығы бойынша:

  1. Шәріпов Серік Мурзабайұлы;

  2. Өмірзақов Серікбай Ыдырысұлы;

  3. Дәужанов Нәби Тоқмырзаұлы;

  4. Ахмедов Чингиз Махамеджанұлы;

  5. Шукенов Ислам Исмаилович;

05.22.00 – Көлік мамандығы бойынша:

  1. Иманбердиев Доғдырқұл Жақыпбайұлы;

  2. Маликова Лариса Мукешевна;

  3. Тюлюбаева Динара Муратбековна;

  4. Апшикур Байтақ;

  5. Алимкулов Мурат Маметқұлұлы;

  6. Бекмамбет Қанағат Матығұлқызы;

05.18.00 – Азық-түлік өнімдерінің технологиясы мамандығы бойынша:

  1. Қабылов Болат Бейсенғалиұлы;

05.17.00 – Химиялық технология мамандығы бойынша:

  1. Туребекова Гаухар Захиқызы;

25.07.00 – Геодезия және маркшейдериямамандығы бойынша:

  1. Нұрпейісова Төлеужан Байболқызы;

25.05.00 – География мамандығы бойынша:

  1. Ақашева Әтіркүл Сапарбекқызы;

  2. Дүйсебаева Күлзада Жұмабекқызы;

25.07.00 – Геоэкология мамандығы бойынша:

  1. Бұрханов Бақытжан Жамбылұлы;

  2. Еділбаев Бауыржан Темірболатұлы;

03.02.00 – Экология мамандығы бойынша:

  1. Сатаева Ләззат Мұтәлқызы;

  2. Исаева Разия Әділбекқызы;

  3. Құтжанова Асқан Нұртайқызы;

14.00.00 – Медицина мамандығы бойынша:

  1. Абуова Гүлжан Нәркенқызы;

  2. Қыстаубаева Зайдагуль Қасенқызы;

  3. Әбеуова Бибігүл Аманкелдіқызы;

  4. Жақсылықова Гүлнар Әдилханқызы;

  5. Дербисалина Гүльмира Әжмадинқызы;

  6. Мұхамбетова Гүлнар Амерзақызы;

  7. Тимченко Наталья Александровна;

  8. Түсіпова Ажар Ахметқалиқызы;

  9. Долгоаршинных Альберт Яковұлы;

  10. Кожабекова Тамара Ауданқызы;

  11. Мадьяров Валентин Манарбекұлы;

  12. Хайдаровой Нуржанат Бидахметқызы;

  13. Жарбосынова Ботагоз Бинешевна;

  14. Еремичева Галина Георгиевна;

  15. Тобаяқова Балжан Бақытжанқызы;

  16. Ахметов Уалихан Исаұлы;

  17. Мухаметжанова Сағынгұл Еркенқызы;

  18. Перевертунова Жанна Худджахметқызы;

  19. Абзалова Роза Абзалқызы;

03.01.00 – Биология мамандығы бойынша:

  1. Айташевой Зәуре Ғайнетдінқызы;

  2. Утибаева Ракима Амержановна;

  3. Байқошқарова Салтанат Берденқызы;

  4. Жұмабаева Бейбитгүл Әкімәліқызы;

10.01.00 – Әдебиеттану мамандығы бойынша:

  1. Тоқсамбаева Айман Омарқанқызы;

  2. Абдуалиева Жазира Бегәділқызы;

10.02.00 – Тіл білімі мамандығы бойынша:

  1. Акошева Маржан Қасымқызы;

  2. Рақымжанов Қанат Хисматұлы;

  3. Тажибаева Рауза Даулетбайқызы;

  4. Таңсықбаева Бақыткүл Амалбекқызы;

  5. Утанова Айзада Құдайқұлқызы;

  6. Құсайынова Жайнагүл Айтмағанбетқызы;

  7. Жұмағұлова Бақытгүл Сәкенқызы;

  8. Кадырова Галина Рабикқызы;

  9. Маймақова Алмагүл Ділдақызы;

 

17.00.00 – Өнертану мамандығы бойынша:

  1. Ізім Тойған Оспанқызы;

07.00.00 – Тарих мамандығы бойынша:

  1. Базаров Канат Тастемирович;

  2. Тапалов Дүйсенбек;

  3. Айтқазина Мира Мұқтарқызы;

  4. Әбдірайымова Ардақ Серікбайқызы;

  5. Хабижанова Гүлнәр Болатқызы;

  6. Есеналина Жібек Сағынбайқызы;

  7. Сұлтанова Фарида Мәжітқызы;

  8. Ибадуллаева Зылиха Өмірбекқызы;

  9. Айтбай Роза Түймебайқызы;

09.00.00 – Философия мамандығы бойынша:

  1. Рақымжанов Бақытжан Қадырұлы;

  2. Сағадиев Нүсіп Даирұлы;

  3. Кебина Наталья Анатольевна;

22.00.00 – Социология мамандығы бойынша:

  1. Италмасова Раушан Балтабайқызы;

24.00.00 – Мәдениеттану мамандығы бойынша:

  1. Анасова Қаламқас Темірқұлқызы;

  2. Тлеубаев Сералы Шабаевич;

23.00.00 – Саясаттану мамандығы бойынша:

  1. Досмағамбетова Гүлмира Ислямқызы;

  2. Онучко Марина Юрьевна;

  3. Кармазина Лидия Ивановна;

  4. Әділбеков Сағдат Сағындықұлы;

08.00.00 – Экономика мамандығы бойынша:

  1. Оспанов Берік Серікұлы;

  2. Тұрмағанбетова Шәкен Шолпанқұлқызы;

  3. Мархаева Баянслу Ахилбековна;

  4. Сәрсенбиева Нағима Файзуллақызы;

  5. Тұралина Жанар Әнуарбекқызы;

  6. Ахметов Ерғали Сейлбекұлы;

  7. Омарова Айжан Қажығулқызы;

  8. Айменов Темірхан Талхаұлы;

  9. Ерманкулова Рима Ибадуллақызы;

  10. Дандаева Ботагоз Маратқызы;

  11. Тұргынбаева Ардақ Несіпбекқызы;

  12. Игембаева Сауле Канатовна;

  13. Нурмухаметов Нурбахыт Нурбопаұлы;

  14. Базарова Сәулегүл Құрманбайқызы;

  15. Исмағұлова Гүлмира Ерболатқызы;

  16. Чигаркина Ольге Анатольевна;

  17. Нурмағанбетов Қайрат Қуанышбайұлы;

  18. Раматуллаева Гүлзат Абибуллақызы;

  19. Жұмашева Сауле Тоқанқызы;

  20. Сабирова Рысты Қуандыққызы;

  21. Байнеева Парида Тұргынбайқызы;

  22. Әукен Вильмур Мұратбекұлы;

  23. Жүнісбекова Гүлсара Әшірбайқызы;

12.00.00 – Құқықтану мамандығы бойынша:

  1. Қайжақпарова Аида Бақытжанқызы;

  2. Айдарханова Күләш Нұрсаинқызы;

13.00.00 – Педагогика мамандығы бойынша:

  1. Нұрмағамбетова Ботагөз Амангелдықызы;

  2. Карбаева Шолпан Шайкенқызы;

  3. Дарменова Рахия Абрашетовна;

  4. Тұрысқұлов Өмірәлі Жүсіпұлы;

  5. Испулова Роза Набиқызы;

  6. Аязбаев Талғатбек;

  7. Наркулова Бахтыкул Ақтайқызы;

  8. Тлеубаева Балжан Сейдрамановна;

  9. Сихимбаева Света Маметқызы;

  10. Шардарбеков Дүйсенбі;

  11. Бірібаева Нұрбану;

  12. Гейцман Людмила Эвальдовна;

  13. Сахариева Светлана Геннадьевна;

  14. Бөлеева Ләззат Қалдыбекқызы;

  15. Бөлеева Перизат Қалдыбекқызы;

  16. Абаева Ғалия Әскербекқызы;

  17. Атажанов Ибрагим Исраилұлы;

  18. Қасен Гульмира Аманқызы;

  19. Оспанова Ярослава Николаевна;

  20. Қуандық Оразбекұлы;

19.00.00 – Психология мамандығы бойынша:

  1. Балғымбаева Зульфия Махмутқызы;

  2. Нұрғалиева Ұлмекен Сатымқызы;

  3. Ковалев Сергей Эдуардович;

  4. Валиева Анар Бираловна;

  5. Абдыкаликова Марта Наушаевна;

  6. Урузбаева Гаухар Тілеубердіқызы;

  7. Абдрашитова Татьяна Анатольевна;

20.00.00 - Әскери мамандығы бойынша:

  1. Абраимов Хосай Касымович;

  2. Қосынтаев Қайрат Балтабекұлы;

Төлеева Бибінұр Әбілхайырқызы.

 


Доцент ғылыми атағына қайта аттестатталды

05.13.00 – Ақпараттама, есептеу техникасы және басқару мамандығы бойынша:

1. Темирбеков Алишер Низаметдинович.








Достарыңызбен бөлісу:




©stom.tilimen.org 2022
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет