БАҒдарламасы 24-25 қазан 2013 жыл Программа Офтальмологического конгресса с международным участием



Дата04.06.2017
өлшемі238.1 Kb.
түріБағдарламасы


Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау Министрлігі


Министерство здравоохранения Республики Казахстан


Қазақ «Құрмет Белгісі» орденді

көз аурулары ғылыми-зерттеу институты


Казахский ордена «Знак Почета» научно-исследовательский институт глазных болезней




«Күнделікті офтальмологиялық тәжірибедегі инновациялық технологиялар»

халықаралық қатысуымен офтальмологиялық конгресс



БАҒДАРЛАМАСЫ

24-25 қазан 2013 жыл

Программа

Офтальмологического конгресса

с международным участием

«Инновационные технологии в повседневной офтальмологической практике»

24-25 октября 2013 года
Алматы 2013
«Күнделікті офтальмологиялық тәжірибедегі инновациялық технологиялар»

халықаралық қатысуымен офтальмологиялық конгресс

24-25 қазан 2013 жыл, Алматы қ.
Ұйымдастыру комитет


Төрайымы:

Қайырбекова С.З.


ҚР Денсаулық сақтау министрі

Орынбасарлары:

Байжүнісов Э.А.


ҚР ДСМ Вице-министрі

Сыздықова А.А.

ҚР ДСМ Ғылым және адам ресурстарының Департамент директоры

Ботабекова Т.К.

КА Қаз ҒЗИ бас директоры

Ұйымдастыру комитетінің мүшелері:


Тәжиев Е.Б.

КА Қаз ҒЗИ директорлар кеңесінің төрағасы






Әбдрахімова Д.Б.


КА Қаз ҒЗИ бас директорының ғылым бойынша орынбасары

Қаипова С.Е.

КА Қаз ҒЗИ бас директорының стратегиялық даму бойынша орынбасары

Дошақанова Ә.Б.

КА Қаз ҒЗИ ғылыми хатшысыУченый секретарь КазНИИ ГБ

Сүлейменов М.С.

КА Қаз ҒЗИ бас дәрігері

Бөрібаева Ж.Қ.

Офтальмологиялық көмек ұйымдастыру бөлімінің меңгерушісі

Алдашева Н.А.

Глаукома және көз тамырлы патология бөлімшесінің меңгерушісі

Канафьянова Э.Ғ.

Витреоретинальді хирургия бөлімшесінің меңгерушісі

Исламова С.Е.

Қабылдау бөлімшесінің меңгерушісі

Оразбеков Л.Н.

Балалардың қос жанарын сақтау бөлімшесінің меңгерушісі

Исіргепова Б.І.

Күндізгі стационар меңгерушісі


«Күнделікті офтальмологиялық тәжірибедегі инновациялық технологиялар»

24 қазан 2013 жыл

Алматы қ., Сейфуллин к. 506/99 «RIXOS» қонақ үйі

8.00-9.00


Тіркеу

9.00-11.00


Конгресстің ашылуы. Салтанатты бөлім

Құттықтау сөз:

ҚР Денсаулық сақтау министрі Қайырбекова С.З.

Алматы қ. әкіматы

Алматы қ. Алмалы аудандық әкіматы

Алматы қ. Денсалық сақтау басқармасы



11.00-11.30

Кофе-брейк, естелікке фото

Таңғы мәжіліс

Модераторлар: Егоров Е.А., Сидиков З.У., Катаев М.Г., Алдашева Н.А.

11.30-11.40


Ботабекова Т.К., Сүлейменов М.С., Ким О.Р., Исіргепова Б.І. (Алматы қ.) «Көздің мүйіз қабығын ауыстыруда фемтосекундтық лазерді қолданудың алғашқы тәжербиесі»

11.40-12.00


Егоров Е.А., Егоров А.Е. (Мәскеу қ., РФ) «Суқараңғы емдеуде заманауи дәрі-дәрмектерді қолдану»

12.00-12.10


Катаев М.Г. (Мәскеу қ., РФ) «Көз протезінің қуысына үйлесімді пішін жасау»

12.10-12.20


Ободов В.А., Агеев А.Н. (Екатеринбург қ., РФ) «Дакриоциститтық хирургияның жаңа мүмкіндіктері»

12.20-12.30


Алдашева Н.А., Абышева Л.Д., Қурманғалиева М.М., Чуйкеева Э.К.(Алматы қ.) «Суқараңғы хирургиясындағы сарғытулар: мәселесінің шешімі немесе жаңа мәселе ме?»

12.30-12.40


Сидиков З.У. (Ташкент қ., Өзбекістан) «Балалардың жарақаттан кейінгі катарактаның оңтайландырылған хирургиялық ем жасау»

12.40-12.50


Шиловских О.В., Катаева З.В., Рылов П.М., Идов И.Э.(Екатеринбург қ., РФ) «Экспульсивтік қанталау- заманауи пайда болуы және ақыры шығуы»

12.50-13.00

Сұрақтар, талқылау

13.00-14.00

Түскі ас

Күндізгі мәжіліс

Модераторлар: Бахритдинова Ф.А., Сергиенко А.Н.,

Куроедов А.В., Канафьянова Э.Ғ.

14.00-14.10


Канафьянова Э.Ғ. (Алматы қ.) «Витреоретинальдық хирургияның Қазақстанда дамуының нәтижесі және болашағы»

14.10-14.20


Бахритдинова Ф.А. (Ташкент қ., Өзбекістан) «Көз ишемиялық синдром»

14.20-14.30

Куроедов А.В. (Мәскеу қ., РФ) «Бір көз — екі мәселе. Алғашқы ашық-бұрышты суқараңғы мен макулодистрофияның өзара әсер етуі және мінездемелерінің дәрежесі»

14.30-14.40

Сергиенко А.Н., Литвинчук Л.М., Сердюк В.Н., Чавура М.А. (Киев қ., Украина) «Өткір эндофтальмиттегі левофлоксоцинды шыны тәрізді денесіне енгізу»

14.40-15.05

Kivanc Gungor (Түркия) «Отадан кейінгі қабунуды емдеу. Неванак, стероидты емес қабынуға қарсы дәрі-дәрмек»



«Күнделікті офтальмологиялық тәжірибедегі инновациялық технологиялар»


15.05-15.15

Измайлов А.С. (С-Петербург қ., РФ) «Ісінген сарыдақ ақауның емдеудің тиімді жаңа жолдары»

15.15-15.25

Король А.Р. (Одесса қ., Украина) «Айлии клиниқалық қолданысының тәжербиесі Украинада»

15.25-15.35

Степанова И.С., Жұргумбаева Г.Қ., Әль-Асталь М. (Алматы қ.) «Диабеттік ретинопатия менеджменті»

15.35-15.45

Файзрахманов Р.Р. (Уфа қ., Башқортістан, РФ) «Сарыдақтың жасқа байланысты ақауының антивазопролиферативтік емі»

15.45-15.55

Умбетиар А.Б. (Алматы қ.) «Сарыдақтың алдындағы ісік қабығын лазерсаулесімен тесу»

15.55-16.05


Имшенецкая Т.А., Ярмак О.А., Рубис В.В. (Минск қ., РБ) «Артқы полюстен көзішілік бөгде заттарды алудың хирургиялық тактикасы»

16.05-16.15

Сабырбаев Н.Б. (Алматы қ.) «Интраокулярлық коррекция пресбиопияның шешімдерінде»

16.15-16.30

Dr.Arulmozhi Varman (“UMA EYE Clinic”, Ченнай, Үндістан) «Toric IOL»

16.30-16.40

Тохтакулинова Г. (Алматы қ.) «Катарактальді отаға Carl Zeiss-тен шешімі»

16.40-16.50

Авдеева О.Н. (Челябинск қ., РФ) «Құрғак көз синдромының емі. Систейн Баланс, Систейн Ультра дәрі-дәрмектер»

16.50-17.00

Вохмяков А.В. (Мәскеу қ., РФ) «Нанотехнологиялар офтальмология қызметінде»

17.00-17.15

Dr. Hilmi Or (Түркия) «Contact lenses with new technologies and their effects on the contact lens market»

17.30-18.00

Сұрақтар және талқылау




19.00

Гала - кешкі ас

«RIXOS» қонақ үй «Premium Ballroom» залы
























«Күнделікті офтальмологиялық тәжірибедегі инновациялық технологиялар»
25 қазан 2013 жыл

Алматы қ., Толе би 95а

Көз аурулары Қазақ ҒЗИ мәжіліс залы


Таңғы мәжіліс

Модераторлар: Бржеский В.В., Сүлейменов М.С., Долматова И.А., Бұлғакова А.А.

8.00-8.10


Ботабекова Т.К., Алдашева Н.А., Дошақанова Ә.Б (Алматы қ.) «Глаукомаға скрининг Қазақстандағы әлеуметтік инновация ретінде»

8.10-8.20


Ботабекова Т.К., Сүлейменов М.С., Ким О.Р. (Алматы қ.) «Рефракционды аметропияда FLEX әдісін қолдану тәжірибесі»

8.20-8.30


Бегімбаева Г.Е. (Алматы қ.) «Кератоконустың хирургиялық емінің шалғайдағы мерзімдегі нәтижелері»

8.30-8.40


Алдашева Н.А,, Тәштітова Л.Б., Мұқажанова А.С., Санғылбаева Ж.О. (Алматы қ.) «Суқаранғы емінде Дорзопттың эффективтілігін мультицентрлі зерттеу»

8.40-8.50

Әбдрахімова Д.Б., Шәріпова А.У., Оразбеков Л.Н.(Алматы қ.) «Шала туылғандар ретинопатиясының офтальмологиялық көмек ұйымдастыруда және хирургиялық емінде жаңа әдістемелер»

8.50-9.00

Коникова О.А., Дискаленко О.В., Бржеский В.В., Гайдар М.В. (С-Петербург қ., РФ) «Шала туылғандар ретинопатиясының терминалды сатысының хирургиялық ем нәтижиелері»

9.00-9.15


Dr. Anand Parthsarathi (“Vasan Eyecare” клиникасы, Ченнай, Үндістан) Телекөпір Ченнай (Үндістан) – Алматы (Қазақстан) «Keratoconous management in the present millennium»

«Жанды хирургия»

9.15-10.30


Сүлейменов М.С., Сабырбаев Н.Б., Есінжан Ғ.А.

«Катаракта хирургиясы, қасаң қабық лазерлі трансплантациясы бойынша сұрақтар»



10.30-11.00

Кофе-брейк

Күндізгі мәжіліс (баяндама уақыты- 7 минут)

Модераторлар: Анциферова Н.Г., Әубәкірова А.Ж., Бөрібаева Ж.Қ

11.00-11.07


Есінжан Ғ.А., Дон С.В., Тәштітова Л.Б., Қоғашова Н.Б. (Алматы қ.) «Acrysof Restor Aspheric+3 (SN60D1) интраокулярлық линзаның имплантациясының нәтижесі»

11.07-11.14


Шаргородская И.В. (Киев қ., Украина) «Миопия кезінде көз фиброзды қабығының биомеханикалық қасиеттерін зерттеу»

11.14-11.21


Ремесников И.А. (Астана қ., ҚР) «Миопия кезінде ФЕМТО-ЛАЗИК-SBK операциясының рефракционды-функционалды нәтижиелері және пахиметриялық көрсеткіштері»

11.21-11.28


Ярмак О.А., Имшенецкая Т.А., Ситник Г.В.(Минск қ., РБ) «Экстрасклералды хирургиядан кейін конъюнктива дефектілерінің реконструкциясы үшін амниотиқалық мембраны қолдану»

11.28-11.35


Анциферова Н.Г., Пузыревский К.Г., Плисов И.Л. (Новосибирск қ., РФ) «Астыңғы қиғаш бұлшық еттердін гиперфункциясы жоқ V синдромы бар экзофория хирургиялық емі»

11.35-11.42


Жукова О.В. (Самара қ., РФ) «Достастық қилылық бар балардың көз қимылдатқыш бұлшық еттердін анатомиялық және гистологиялық ерекшеліктерінің негізінде хирургиялық емі»


«Күнделікті офтальмологиялық тәжірибедегі инновациялық технологиялар»


11.42-11.49

Долматова И.А., Бақытбек Р.Б. (Алматы қ.) «Допплерографияның ретинобластома диагностикасында қолданылуы»

11.49-11.56


Оразбеков Л.Н. (Алматы қ.) «Балаларда торлы қабық сылынуларынын хирургиялық емінің ерекшеліктері»

11.56-12.03


Dr. Santosh Dnyanmote, Сергиенко А.Н. (Карад қ., Үндістан, Киев қ., Украина) «Үндістанда Н.М. Сергиенко ат. клиникада шетел хирургтарын факоэмульсификацияға үйретудің тәжирибиесі»

12.03-12.10


Бөрібаева Ж.Қ (Алматы қ.) «Стационар-ауыстыру технологиялардын офтальмологиялық практикада қолдану перспективалары»

12.10-12.17


Досжанова Б.С. (Тараз қ., ҚР) «Жамбыл облысының мамандырылған офтальмологиялық орталығының күндізгі стационарында микрохирургия дамыту тәжирибиесі»

12.17-12.24


Кусаинов М. (Атырау қ., ҚР) «Атырау облысына ЖММК трансферт тәжирибиесі»

12.24-12.31


Қамасова З. (Өскемен қ., ҚР) «Шығыс - Қазақстан облысында амбулаторлы офтальмохирургия орталықтарын дамыту туралы»

12.31-12.38


Исіркепова Ж.С.(Алматы қ.) «Қазақстан Республика фтизиофтальмологиялық қызметінің мәселелері және оларды шешу жолы»

12.38-13.00


Қонгресстің қорытындысын шығару, резолюцияны қабылдау, сертификаттарды беру


«Күнделікті офтальмологиялық тәжірибедегі инновациялық технологиялар»
Постерлік баяндамалар:


1. Әубәкірова А.Ж.

Асқынған катаракталардын хирургиясындағы жүйелік энзимотерапия

2. Кавелина А.С.

Жасанды қасаң қабығын әзірлеуінде биотехнологиялардын перспективалары

3. Канюков В.Н., Ким С.М., Мещерякова Г.Ф.

Пептидті дәрі-дәрімек қолдануымен көру жүйкесінің жартылай семуін емдеу

4. Имантаева М.Б., Степанова И.С., Алдашева Н.А., Абышева Л.Д., Есімова Ә.А., Расулов И.Р., Муқажанова А.С.

Жастық макулярлы дегенерация емінің альтернативті әдістері


5. Ботабекова Т.К., Сүлейменов М.С., Ким О.Р., Исіргепова Б.І.

Индуцирленген аметропиялардын эксимерлазерлі коррекциясы


6. Кенжібаева К.С.

Балалардағы аккомадацияның үйреншікті-артық кернеудің жинақты емі

7. Қожақбаева М.Ж.

Офтальмопатологияның себебіндегі мүгедектіқтің медицина-әлеуметтік аспектілері

8. Қайназарова М.А.

Қабақ қатерлі ісіктерін алып тастағаннан кейін қайта құру-қалпына келтіру пластикалық ота әдісі

























Офтальмологический конгресс с международным участием

«Инновационные технологии в повседневной офтальмологической практике»,

24-25 октября 2013 г., г.Алматы
Организационный комитет


Председатель:

Каирбекова С.З.


Министр здравоохранения РК

Заместители:

Байжунусов Э.А.


Вице-министр МЗ РК




Сыздыкова А.А.

Директор Департамента науки и человеческих ресурсов МЗ РК




Ботабекова Т.К.

Генеральный директор КазНИИ ГБ

Члены оргкомитета:


Тажиев Е.Б.

Председатель Совета директоров КазНИИ ГБ






Абдрахимова Д.Б.


Заместитель ген.директора по науке

КазНИИ ГБ






Каипова С.Е.

Заместитель ген.директора по стратегическому развитию КазНИИ ГБ




Дошаканова А.Б.

Ученый секретарь КазНИИ ГБ




Сулейменов М.С.

Главный врач КазНИИ ГБ




Бурибаева Ж.К.

Зав.отделом организации офтальмологической помощи




Алдашева Н.А.

Зав.отд.глаукомы и сосудистой патологии глаза




Канафьянова Э.Г.

Зав.отд.витреоретинальной хирургии




Исламова С.Е.

Зав.приемным отделением




Оразбеков Л.Н.

Зав.отд.охраны зрения детей




Исергепова Б.И.

Зав.дневным стационаром

















«Инновационные технологии в повседневной офтальмологической практике»
24 октября 2013 года

г.Алматы, ул. Сейфуллина 506/99 отель «RIXOS»

8.00-9.00


Регистрация

9.00-11.00


Открытие конгресса. Торжественная часть

Приветственное слово:

Министр здравоохранения Республики Казахстан Каирбекова С.З.

Акимат г.Алматы

Акимат Алмалинского района г.Алматы

Управление здравоохранения г.Алматы



11.00-11.30

Кофе-брейк, фото на память

Утреннее заседание

Модераторы: Егоров Е.А., Сидиков З.У., Катаев М.Г., Алдашева Н.А.

11.30-11.40


Ботабекова Т.К., Сулейменов М.С., Ким О.Р., Исергепова Б.И. (г. Алматы) «Первый опыт применения фемтосекундного лазера в пересадке роговицы»

11.40-12.00


Егоров Е.А., Егоров А.Е. (г. Москва, РФ) «Современные подходы к медикаментозной терапии глаукомы»

12.00-12.10


Катаев М.Г. (г. Москва, РФ) «Полость для глазного протеза: создание оптимальной формы»

12.10-12.20


Ободов В.А., Агеев А.Н. (г. Екатеринбург, РФ) «Новые возможности в хирургии дакриоциститов»

12.20-12.30


Алдашева Н.А., Абышева Л.Д., Курмангалиева М.М., Чуйкеева Э.К.(г.Алматы) «Дренажи в хирургии глаукомы: решение проблемы или новая проблема?»

12.30-12.40


Сидиков З.У. (г.Ташкент, Узбекистан) «Оптимизация хирургического лечения посттравматической катаракты у детей»

12.40-12.50


Шиловских О.В., Катаева З.В., Рылов П.М., Идов И.Э.(г.Екатеринбург, РФ) «Экспульсивная геморрагия-современные проявления и исходы»

12.50-13.00

Вопросы, обсуждение

13.00-14.00

Перерыв на обед

Дневное заседание

Модераторы: Бахритдинова Ф.А., Сергиенко А.Н., Куроедов А.В., Канафьянова Э.Г.

14.00-14.10


Канафьянова Э.Г. (г.Алматы) «Развитие витреоретинальной хирургии в Казахстане: результаты и перспективы»

14.10-14.20


Бахритдинова Ф.А. (г.Ташкент, Узбекистан) «Глазной ишемический синдром»

14.20-14.30

Куроедов А.В. (г. Москва, РФ) «Один глаз-две проблемы. Степень взаимного влияния и характеристики морфофункциональных взаимоотношений первичной открытоугольной глаукомы и макулодистрофии»

14.30-14.40

Сергиенко А.Н., Литвинчук Л.М., Сердюк В.Н., Чавура М.А. (г.Киев, Украина) «Эндовитреальное введение левофлоксацина при острых эндофтальмитах»

14.40-15.05

Kivanc Gungor (Турция) «Лечение после хирургического осложнения. Неванак, нестероидный противовоспалительный препарат»



«Инновационные технологии в повседневной офтальмологической практике»


15.05-15.15

Измайлов А.С. (г.С-Петербург, РФ) «Современные подходы к лечению транссудативных макулопатий»

15.15-15.25

Король А.Р. (г. Одесса, Украина) «Опыт клинического применения Айлии в Украине»

15.25-15.35

Степанова И.С., Жургумбаева Г.К., Аль-Асталь М. (г.Алматы) «Менеджмент диабетической ретинопатии»

15.35-15.45

Файзрахманов Р.Р. (г.Уфа, Республика Башкортостан, РФ) «Антивазопролиферативная терапия возрастной макулярной дегенерации сетчатки»

15.45-15.55

Умбетияр А.Б. (г. Алматы) «Лазерперфорация преретинальной кисты макулы»

15.55-16.05


Имшенецкая Т.А., Ярмак О.А., Рубис В.В. (г.Минск, РБ) «Хирургическая тактика при удалении внутриглазных инородных тел из оболочек заднего полюса»

16.05-16.15

Сабырбаев Н.Б. (г. Алматы) «Интраокулярная коррекция в решении пресбиопии»

16.15-16.30

Dr.Arulmozhi Varman (“UMA EYE Clinic”, Ченнай, Индия) «Toric IOL»

16.30-16.40

Тохтакулинова Г. (г. Алматы) «Решение для катарактальной хирургии от Carl Zeiss»

16.40-16.50

Авдеева О.Н. (г.Челябинск, РФ) «Лечение синдрома сухого глаза. Препараты Систеин Баланс, Систейн Ультра»

16.50-17.00

Вохмяков А.В. (Москва, РФ) «Нанотехнологии на службе офтальмологии»

17.00-17.15

Dr. Hilmi Or (Турция) «Contact lenses with new technologies and their effects on the contact lens market»

17.30-18.00

Вопросы и дискуссия




19.00

Гала-ужин

«Premium Ballroom» отеля «RIXOS»
























«Инновационные технологии в повседневной офтальмологической практике»

25 октября 2013 года

г.Алматы, ул. Толе би 95а

конференц-зал Казахского НИИ глазных болезней

Утреннее заседание

Модераторы: Бржеский В.В., Сулейменов М.С., Долматова И.А., Булгакова А.А.

8.00-8.10


Ботабекова Т.К., Алдашева Н.А., Дошаканова А.Б (г.Алматы) «Скрининг на глаукому как социальная инновация в Казахстане»

8.10-8.20


Ботабекова Т.К., Сулейменов М.С., Ким О.Р. (г. Алматы) «Опыт применения метода FLEX в коррекции рефракционных аметропий»

8.20-8.30


Бегимбаева Г.Е. (г. Алматы) «Результаты хирургического лечения кератоконуса в отдаленные сроки наблюдения»

8.30-8.40


Алдашева Н.А,, Таштитова Л.Б., Мукажанова А.С., Сангилбаева Ж.О. (г.Алматы) «Мультицентровое исследование эффективности Дорзопта в лечении глаукомы»

8.40-8.50

Абдрахимова Д.Б., Шарипова А.У., Оразбеков Л.Н.(г. Алматы) «Современные подходы к организации офтальмологической помощи недоношенным детям и хирургического лечения ретинопатии недоношенных»

8.50-9.00

Коникова О.А., Дискаленко О.В., Бржеский В.В., Гайдар М.В. (г.С-Петербург, РФ) «Результативность хирургического лечения терминальной стадии ретинопатии недоношенных»

9.00-9.15


Dr. Anand Parthsarathi (Клиника “Vasan Eyecare”, Ченнай, Индия) Телемост Ченнай (Индия) – Алматы (Казахстан) «Keratoconous management in the present millennium»

«Живая хирургия»

9.15-10.30


Сулейменов М.С., Сабырбаев Н.Б., Есенжан Г.А.

«Вопросы катарактальной хирургии, лазерной трансплантации роговицы»



10.30-11.00

Кофе-брейк

Дневное заседание (время докладов- 7 минут)

Модераторы: Анциферова Н.Г., Аубакирова А.Ж., Бурибаева Ж.К.

11.00-11.07


Есенжан Г.А., Дон С.В., Таштитова Л.Б., Когашова Н.Б. (г.Алматы) «Результаты имплантации интраокулярной линзы Acrysof Restor Aspheric+3 (SN60D1)»

11.07-11.14


Шаргородская И.В. (г. Киев, Украина) «Изучение биомеханических свойств фиброзной оболочки глаза при миопии»

11.14-11.21


Ремесников И.А. (г.Астана, РК) «Рефракционно-функциональные результаты и пахиметрические показатели после операций ФЕМТО-ЛАЗИК-SBK при миопии»

11.21-11.28


Ярмак О.А., Имшенецкая Т.А., Ситник Г.В.(г.Минск, РБ) «Использование амниотической мембраны для реконструкции дефектов конъюнктивы после экстрасклеральной хирургии»

11.28-11.35


Анциферова Н.Г., Пузыревский К.Г., Плисов И.Л. (г.Новосибирск, РФ) «Хирургическое лечение экзофории с V синдромом без гиперфункции нижних косых мыщц»

11.35-11.42


Жукова О.В. (г.Самара, РФ) «Хирургическое лечение детей с содружественным косоглазием на основе анатомических и гистологических особенностей глазодвигательных мышц»


«Инновационные технологии в повседневной офтальмологической практике»


11.42-11.49

Долматова И.А., Бахытбек Р.Б. (г. Алматы) «Применение допплерографии в диагностике ретинобластом»

11.49-11.56


Оразбеков Л.Н. (г. Алматы) «Особенности хирургического лечения отслоек сетчатки у детей»

11.56-12.03


Dr. Santosh Dnyanmote, Сергиенко А.Н. (г.Карад, Индия, г.Киев, Украина) «Опыт обучения факоэмульсификации иностранных хирургов в глазной клинике им. Н.М. Сергиенко в Индии»

12.03-12.10


Бурибаева Ж.К (г. Алматы) «Перспективы развития стационар-замещающих технологий в офтальмологической практике»

12.10-12.17


Досжанова Б.С. (г.Тараз, РК) «Опыт развития микрохирургии в дневном стационаре специализированного офтальмологического Центра в Жамбылской области»

12.17-12.24


Кусаинов М. (г. Атырау, РК) «Опыт трансферта ВСМП в Атырауской области»

12.24-12.31


Камасова З. (г.Усть-Каменогорск, РК) «О развитии центров амбулаторной офтальмохирургии в Восточно - Казахстанской области»

12.31-12.38


Исеркепова Ж.С.(г.Алматы) «Проблемы фтизиофтальмологической службы Республики Казахстан и пути решения»

12.38-13.00


Подведение итогов, принятие резолюции, выдача сертификатов


«Инновационные технологии в повседневной офтальмологической практике»
Постерные доклады:


1. Аубакирова А.Ж.

Системная энзимотерапия в хирургии осложненных катаракт

2. Кавелина А.С.

Перспективы биотехнологий в создании искусственной роговицы

3. Канюков В.Н., Ким С.М., Мещерякова Г.Ф.

Лечение частичной атрофии зрительного нерва с использованием пептидных препаратов

4. Имантаева М.Б., Степанова И.С., Алдашева Н.А., Абышева Л.Д., Есимова А.А., Расулов И.Р., Мукажанова А.С.

Альтернативные методы лечения экссудативной формы возрастной макулярной дегенерации


5. Ботабекова Т.К., Сулейменов М.С., Ким О.Р., Исергепова Б.И.

Эксимерлазерная коррекция индуцированных аметропий


6. Кенжебаева К.С.

Комплексное лечение привычно-избыточного напряжения аккомодации у детей

7. Кожакбаева М.Ж.

Медико-социальные аспекты инвалидности вследствие офтальмопатологии

8. Кайназарова М.А.

Способ реконструктивно-восстановительной пластической операции после удаления злокачественных опухолей век






Достарыңызбен бөлісу:


©stom.tilimen.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет