2. Лікарський анамнез



Дата02.07.2017
өлшемі445 b.



надмірний ріст волосся на тілі й обличчі у жінок за чоловічим (андрогенним) типом. Характеризується появою волосся в області верхньої губи, підборіддя, грудної клітки, на спині і животі.

  • надмірний ріст волосся на тілі й обличчі у жінок за чоловічим (андрогенним) типом. Характеризується появою волосся в області верхньої губи, підборіддя, грудної клітки, на спині і животі.











розладах гіпофізарної функції при синдромі Іценко-Кушинга, акромегалії, пролактинома і пр. Гірсутизм пітуїтарної походження зумовлений первинним ураженням гіпофіза з подальшим залученням наднирників і характеризується підвищеною секрецією кортизолу і андрогенів.

  • розладах гіпофізарної функції при синдромі Іценко-Кушинга, акромегалії, пролактинома і пр. Гірсутизм пітуїтарної походження зумовлений первинним ураженням гіпофіза з подальшим залученням наднирників і характеризується підвищеною секрецією кортизолу і андрогенів.













може ускладнюватися порушеннями менструальної функції, безпліддя, патологічними матковими кровотечами, анемією. Гірсутизм на тлі полікістозу яєчників часто поєднується з цукровим діабетом.

  • може ускладнюватися порушеннями менструальної функції, безпліддя, патологічними матковими кровотечами, анемією. Гірсутизм на тлі полікістозу яєчників часто поєднується з цукровим діабетом.





2. Лікарський анамнез.

  • 2. Лікарський анамнез.

  • 3. Характер менструальної функції. У пацієнток з регулярним менструальним циклом гірсутизм зазвичай носить ідіопатичний або сімейний характер і не вимагає глибокого обстеження.















































Каталог: data -> kafedra -> internal -> infect desease -> presentations
internal -> Особливістю смоктання у новонародженого є: Одночасне смоктання і дихання
internal -> Этиология, патогенез, клиника, диагностика, профилактика и лечение сагиттальных аномалий прикуса
internal -> Местное обезболивание. Показания и противопоказания к нему. Техника исполнения. Осложнения местного обезболивания, их лечение и профилактика
internal -> Анатомо-физиологические особенности развития та строения тканей и органов челюстно-лицевой области. Местное и общее обезболивание у детей
internal -> Представление о хирургических методах лечение болезней пародонта
presentations -> Клиническая лекция " Микозы" докт мед наук проф
presentations -> Михаил Иванович Стуковенков. Михаил Иванович Стуковенков
presentations -> Основная локализация возбудителя в организме человека – в крови. Основная локализация возбудителя в организме человека – в крови
presentations -> Инфекционные болезни
presentations -> При бактерійних захворюваннях в порожнині рота виникають характерні зміни слизової оболонки, і такі хворі часто на початку хвороби звертаються до стоматолога


Достарыңызбен бөлісу:


©stom.tilimen.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет